Ablak vasalat Lienbacher Elegant félolíva ráccsal (M, CH)
Ablak vasalat Lienbacher Elegant félolíva ráccsal (M, CH)
Válasszon egy változatot:
| Végrehajtás | Felület | Min. előfizetés | Elérhetőség | Ár per db | ||
|---|---|---|---|---|---|---|
|
M (réz) Végrehajtás: |
Felület: Lienbacher sárgaréz |
Min. előfizetés: 1 db |
2 hét (rendelésre)
|
10 871 Ft / db |
||
|
CH (króm) Végrehajtás: |
Felület: Lienbacher króm |
Min. előfizetés: 1 db |
2 hét (rendelésre)
|
12 745 Ft / db |
Paraméterek
| Egyéb paraméterek | Fényes felület |
|---|---|
| 2-es típusú szerelvények | Ablak |
| Tervezés | Modern |
| Címke/Rozetta forma | Ovális |
| Mark | Lienbacher |
| Felületkezelés | Lienbacher króm, Lienbacher sárgaréz |
| Rozetta/pajzs szélessége | 31 mm |
| Pajzs hossza | 64 mm |
| A hajtókar hossza: | 107 mm |
| Rosette/Shield Power | 12 mm |
| Garancia | 2 év |



















































