Ablakvasalatok TWIN TUKE Q 02 HR RO - 4 pozíció (CM)
Ablakvasalatok TWIN TUKE Q 02 HR RO - 4 pozíció (CM)
Válasszon egy változatot:
| Végrehajtás | Felület | Min. előfizetés | Elérhetőség | Ár per db | ||
|---|---|---|---|---|---|---|
|
CM (fekete matrac) - 4 pozíció Végrehajtás: Okenní klika levá
|
Felület: Twin CM (matt fekete) |
Min. előfizetés: 1 db |
Raktáron
|
16 929 Ft / db |
||
|
CM (fekete matrac) - 4 pozíció Végrehajtás: Okenní klika pravá
|
Felület: Twin CM (matt fekete) |
Min. előfizetés: 1 db |
Raktáron
|
16 929 Ft / db |
Vásárlást javasolunk
Leírás
Felület:
CM - matt fekete
CH-SAT - matt króm
XR - rozsdamentes króm
Tájolás:
balra - a vízszintes helyzetben lévő fogantyú balra mutat
jobbra - a vízszintes helyzetben lévő fogantyú jobbra mutat
Ablakvasalatok a Luxus Selection kollekcióból, vagy az egész házra, egyetlen dizájnnal.
Ablakkilincs RO - négyzet alakú, 35 vagy 45 mm hosszú.
Paraméterek
| 2-es típusú szerelvények | Ablak |
|---|---|
| Tervezés | Modern |
| Címke/Rozetta forma | Négyzetes |
| Mark | Twin |
| Typy kování [HU] | Okenní klika levá, Okenní klika pravá |
| Felületkezelés | Twin CM (matt fekete) |
| Rozetta/pajzs szélessége | 34 mm |
| A hajtókar hossza | 126 mm |
| Pajzs hossza | 68 mm |
| Garancia | 2 év |























































