Ajtó vasalat COBRA ATLANTIS (K - kovácsolt)
Ajtó vasalat COBRA ATLANTIS (K - kovácsolt)
A terméket nem eladásra szánták. Keress hasonlót.Leírás
Gyönyörű rusztikus Atlantis vasalatok, ez mindenekelőtt egy jól bevált profil dekoratív díszlécekkel a pajzsban és egyedi fogantyúforma dekoratív fejjel. A vasalat hagyományos jellegét az egyedi felület fokozza - az Atlantis Rustikal kovácsolt fogantyú egy igazán egyedi műalkotás, amely hosszú éveken át szépíti belső terét.
A termék jellemzői:
Belső oromfali szerelvények
Távolság: BB 72 mm
Anyaga: kovácsolt
Rögzítőfülek: NEM
Rögzítési rendszer: az ajtón átcsavarozva
Pajzs méretei: 220 mm
Pajzs szélessége: 42 mm
Fogantyú hossza: 120 mm
Visszatérő rugó/mechanizmus: IGEN
A csomag tartalmaz rögzítőelemeket az ajtó vasalatok rögzítéséhez
Csatlakozó anyag ajtóvastagsághoz 40-50 mm
Paraméterek
| Egyéb paraméterek | Becsavarva az ajtón, Matt, Visszatérő rugó |
|---|---|
| Térköz | 72 mm, 90 mm |
| 1-es típusú szerelvények | Pajzsok |
| 2-es típusú szerelvények | Ajtó |
| Tervezés | Falusias |
| Anyag | Kovácsolt |
| Címke/Rozetta forma | Ovális |
| Mark | COBRA |
| Typy kování [HU] | hajtókar balra / labda, jobb oldali hajtókar, klikk-klik |
| Felületkezelés | COBRA R (rusztikus) |
| Lyuk típusa | Furat a hengerbetéthez PZ, Lyuk a normál BB kulcshoz, WC kulcs |
| Rozetta/pajzs szélessége | 42 mm |
| A hajtókar hossza | 120 mm |
| Pajzs hossza | 220 mm |
| Garancia | 2 év |



















































