Ajtó vasalat MP LI - ROSE - SO 996 (OBA - Antik bronz)
Ajtó vasalat MP LI - ROSE - SO 996 (OBA - Antik bronz)
Macska. szám:
8584138110043
Válasszon egy változatot:
| Végrehajtás | Felület | Térköz | Min. előfizetés | Elérhetőség | Ár per db | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Végrehajtás:
klikk-klik
WC kulcs 8584138110043 |
Felület: MP OBA (antik bronz) |
Térköz: 90 mm |
Min. előfizetés: 1 db |
Raktáron
|
83 732 Ft / db |
||
|
Végrehajtás:
klikk-klik
Furat hengeres betéthez 8584138110333 |
Felület: MP OBA (antik bronz) |
Térköz: 90 mm |
Min. előfizetés: 1 db |
4-6 hét (rendelésre)
|
74 789 Ft / db |
||
|
Végrehajtás:
klikk-klik
Furat hengeres betéthez 8584138110036 |
Felület: MP OBA (antik bronz) |
Térköz: 90 mm |
Min. előfizetés: 1 db |
4-6 hét (rendelésre)
|
74 789 Ft / db |
Leírás
A beltéri ajtókhoz való ovális rozettás kilincs kiváló minőségű anyagokból - sárgarézből - készült és felületkezelt. Az ovális rozetta méretei 50 mm x 275 mm.
A Rose kollekció exkluzív fogantyúját a virág - a rózsa - ihlette, amely romantikus és nőies jelleget kölcsönöz a fogantyúnak.
Értesítés:
Ezt a típusú terméket előre kell fizetni. Szállítás a megrendelés kifizetésétől számított 6-8 héten belül.
Paraméterek
| Egyéb paraméterek | Becsavarva az ajtón, Matt, Visszatérő rugó |
|---|---|
| Térköz | 72 mm, 90 mm, 92 mm |
| 1-es típusú szerelvények | Pajzsok |
| 2-es típusú szerelvények | Ajtó |
| Tervezés | Falusias |
| Anyag | Sárgaréz |
| Címke/Rozetta forma | Ovális |
| Mark | MP |
| Typy kování [HU] | klikk-klik |
| Felületkezelés | MP OBA (antik bronz) |
| Lyuk típusa | Furat hengeres betéthez, WC kulcs |
| A hajtókar hossza | 166 mm |
| Pajzs hossza | 275 mm |
| Rozetta/pajzs szélessége | 50 mm |
| Garancia | 5 év |



















































