Ajtókilincs MP FT - kód K40 40x20 mm UN (BS - matt fekete) - pár
Ajtókilincs MP FT - kód K40 40x20 mm UN (BS - matt fekete) - pár
Változatok:
Macska. szám:
8584138359985
Válasszon egy változatot:
| Végrehajtás | Felület | Korlát távolság | Nyél hossza | Korlátprofil méretei | Min. előfizetés | Elérhetőség | Ár per db | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Végrehajtás:
8584138359985
|
Felület: MP BS (matt fekete) |
Korlát távolság: 350 mm |
Nyél hossza: 370 mm |
Korlátprofil méretei: 40x20 mm mm |
Min. előfizetés: 1 db |
3-10 nap (rendelésre)
|
61 256 Ft / db |
||
|
Végrehajtás:
8584138360004
|
Felület: MP BS (matt fekete) |
Korlát távolság: 800 mm |
Nyél hossza: 820 mm |
Korlátprofil méretei: 40x20 mm mm |
Min. előfizetés: 1 db |
3-10 nap (rendelésre)
|
89 901 Ft / db |
Leírás
Az ajtókilincs kiváló minőségű rozsdamentes acélból, más néven rozsdamentes acélból készült, és felületkezelt. A kilincs profilja 40 x 20 mm. Az UNIVERSAL (UN) készlet két fogantyú kétoldalas felszereléséhez szükséges rögzítőelemeket tartalmaz fából, PVC-ből, alumíniumból és üvegből.
Paraméterek
| 1-es típusú szerelvények | Korlát |
|---|---|
| 2-es típusú szerelvények | Ajtó |
| Tervezés | Modern |
| Anyag | Rozsdamentes acél |
| Mark | MP |
| Felületkezelés | MP BS (matt fekete) |
| Garancia | 5 év |
| Korlát távolság | 350 mm, 800 mm |
| Nyél hossza | 370 mm, 820 mm |
| Korlátprofil méretei | 40x20 mm mm |






















































