AJTÓKILINCS MP IN.07.123.D - pár (BN - Szálcsiszolt rozsdamentes acél)
AJTÓKILINCS MP IN.07.123.D - pár (BN - Szálcsiszolt rozsdamentes acél)
Macska. szám:
EAN13R1000101
Leírás
Az IN.07.123.D fogantyú kiváló minőségű anyagból, rozsdamentes acélból készült, és felületkezeléssel rendelkezik.
Méretek:
Hossz: 644 mm
Osztás: 600 mm
Fogantyúprofil átmérője: 20 mm
Az ár egy párra van megadva.
Paraméterek
| 1-es típusú szerelvények | Korlát |
|---|---|
| 2-es típusú szerelvények | Ajtó |
| Tervezés | Modern |
| Anyag | Rozsdamentes acél |
| Mark | MP |
| Felületkezelés | MP BN (szálcsiszolt rozsdamentes acél) |
| Garancia | 5 év |
| Korlát távolság | 660 mm |
| Nyél hossza | 644 mm |
| Korlátprofil méretei | 20 mm |



















































