Ajtókilincs MP JNF - IN.07.153.D (TCO - Titán-réz)
Ajtókilincs MP JNF - IN.07.153.D (TCO - Titán-réz)
Változatok:
Macska. szám:
EAN0000017173
Válasszon egy változatot:
| Végrehajtás | Felület | Korlát távolság | Nyél hossza | Korlátprofil méretei | Min. előfizetés | Elérhetőség | Ár per db | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Rögzítés fára, műanyagra, alumíniumra Végrehajtás: EAN0000017173
|
Felület: MP Měď matná |
Korlát távolság: | Nyél hossza: | Korlátprofil méretei: 30x30 mm |
Min. előfizetés: 1 db |
3-10 nap (rendelésre)
|
115 086 Ft / db |
||
|
Üvegszerelés Végrehajtás: EAN0000018029
|
Felület: MP Měď matná |
Korlát távolság: 400 mm |
Nyél hossza: 430 mm |
Korlátprofil méretei: 30x30 mm |
Min. előfizetés: 1 db |
3-10 nap (rendelésre)
|
125 500 Ft / db |
Leírás
Az ajtókilincs kiváló minőségű rozsdamentes acélból, más néven rozsdamentes acélból készült, és felületkezelt.
A fogantyú csavartávolsága 400 mm, a fogantyú hossza 430 mm.
A fogantyú rögzítéséhez szükséges rögzítőelemek nem részei a csomagnak, azaz nem részei a termék árának.
Paraméterek
| 1-es típusú szerelvények | Korlát |
|---|---|
| 2-es típusú szerelvények | Ajtó |
| Tervezés | Modern |
| Anyag | Rozsdamentes acél |
| Mark | MP |
| Felületkezelés | MP Měď matná |
| Garancia | 5 év |
| Korlát távolság | 400 mm |
| Nyél hossza | 430 mm |
| Korlátprofil méretei | 30x30 mm |























































