AJTÓKILINCS MP M1 WA/A-DHP - pár (Fekete RAL 9005)
AJTÓKILINCS MP M1 WA/A-DHP - pár (Fekete RAL 9005)
Változatok:
Macska. szám:
8584138380033
Leírás
Az ajtókilincs alumíniumból készült és felületkezelt. Kilincsprofil: átmérő 30 mm Kilincstávolság: 300 mm Kilincshossz: 330 mm Az ár 1 párra vonatkozik. A csomag tartalmazza a fa, alumínium és műanyag rögzítőelemeket.
Paraméterek
| 1-es típusú szerelvények | Korlát |
|---|---|
| 2-es típusú szerelvények | Ajtó |
| Tervezés | Modern |
| Anyag | Rozsdamentes acél |
| Mark | MP |
| Felületkezelés | MP Fekete |
| Garancia | 5 év |
| Korlát távolság | 300 mm |
| Nyél hossza | 330 mm |
| Korlátprofil méretei | Ø 30 mm |

























































