AJTÓKILINCS TWIN BJ 118002 (E) - darab
AJTÓKILINCS TWIN BJ 118002 (E) - darab
Macska. szám:
HS122022
Korlát távolság:
200 mm
Nyél hossza:
225 mm
Korlátprofil méretei:
25 mm
Válasszon egy változatot:
| Végrehajtás | Felület | Korlát távolság | Nyél hossza | Korlátprofil méretei | Min. előfizetés | Elérhetőség | Ár per db | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Végrehajtás:
HS122022
|
Felület: Twin E (matt rozsdamentes acél) |
Korlát távolság: 200 mm |
Nyél hossza: 225 mm |
Korlátprofil méretei: 25 mm |
Min. előfizetés: 1 db |
3-10 nap (rendelésre)
|
14 574 Ft / db |
||
|
Végrehajtás:
|
Felület: Twin E (matt rozsdamentes acél) |
Korlát távolság: 300 mm |
Nyél hossza: 325 mm |
Korlátprofil méretei: 25 mm |
Min. előfizetés: 1 db |
3-10 nap (rendelésre)
|
18 213 Ft / db |
||
|
Végrehajtás:
|
Felület: Twin E (matt rozsdamentes acél) |
Korlát távolság: 600 mm |
Nyél hossza: 625 mm |
Korlátprofil méretei: 25 mm |
Min. előfizetés: 1 db |
3-10 nap (rendelésre)
|
21 851 Ft / db |
||
|
Végrehajtás:
|
Felület: Twin E (matt rozsdamentes acél) |
Korlát távolság: 900 mm |
Nyél hossza: 925 mm |
Korlátprofil méretei: 25 mm |
Min. előfizetés: 1 db |
3-10 nap (rendelésre)
|
32 785 Ft / db |
||
|
Végrehajtás:
|
Felület: Twin E (matt rozsdamentes acél) |
Korlát távolság: 1200 mm |
Nyél hossza: 1225 mm |
Korlátprofil méretei: 25 mm |
Min. előfizetés: 1 db |
3-10 nap (rendelésre)
|
41 900 Ft / db |
Leírás
Matt fekete (CM) felületű kilincset is rendelhet az info@e-kovani.cz címen.
A rozsdamentes acél fogantyúkra történő felületkezelés határideje négy-öt hét, a gyártási kapacitás szintjétől függően.
A foglaló a teljes ár 70%-a.
A felár (a rozsdamentes acél fogantyú árához) darabonként 900 CZK / 34 €, páronként pedig 1800 CZK / 67,90 €.
Paraméterek
| 1-es típusú szerelvények | Korlát |
|---|---|
| 2-es típusú szerelvények | Ajtó |
| Tervezés | Modern |
| Anyag | Rozsdamentes acél |
| Mark | Twin |
| Felületkezelés - változat | Twin E (matt rozsdamentes acél) |
| Garancia | 2 év |
| Korlát távolság | 1200 mm, 200 mm, 300 mm, 600 mm, 900 mm |
| Nyél hossza | 1225 mm, 225 mm, 325 mm, 625 mm, 925 mm |
| Korlátprofil méretei | 25 mm |





















































