AJTÓKILINCS MP K00 Ø 35 mm ST - db (BN - Szálcsiszolt rozsdamentes acél)
AJTÓKILINCS MP K00 Ø 35 mm ST - db (BN - Szálcsiszolt rozsdamentes acél)
Változatok:
Macska. szám:
8584138198393
Leírás
Az ajtókilincs kiváló minőségű rozsdamentes acélból, más néven rozsdamentes acélból készült, és felületkezelt.
A fogantyú profilja 35 mm. A fogantyúhoz 6 db 45 mm-es csavar tartozik.
Paraméterek
| 1-es típusú szerelvények | Korlát |
|---|---|
| 2-es típusú szerelvények | Ajtó |
| Tervezés | Modern |
| Anyag | Rozsdamentes acél |
| Mark | MP |
| Felületkezelés | MP BN (szálcsiszolt rozsdamentes acél) |
| Garancia | 5 év |
| Korlát távolság | 500 mm |
| Nyél hossza | 700 mm |
| Korlátprofil méretei | 35 mm |






















































