AJTÓKILINCS MP kód K01 Ø 32 mm UN - tengelytávolság 350 mm (BN - Szálcsiszolt rozsdamentes acél) - db
AJTÓKILINCS MP kód K01 Ø 32 mm UN - tengelytávolság 350 mm (BN - Szálcsiszolt rozsdamentes acél) - db
Változatok:
Macska. szám:
8584138361063
Leírás
Az ajtókilincs kiváló minőségű rozsdamentes acélból, más néven rozsdamentes acélból készült, és felületkezelt. A kilincs profilja Ø 32 mm. Az UNIVERSAL (UN) készlet rögzítőelemeket tartalmaz egy kilincs kétoldalas felszereléséhez fába, PVC-be, alumíniumba és üvegbe.
Paraméterek
| 1-es típusú szerelvények | Korlát |
|---|---|
| 2-es típusú szerelvények | Ajtó |
| Tervezés | Modern |
| Anyag | Rozsdamentes acél |
| Mark | MP |
| Felületkezelés | MP BN (szálcsiszolt rozsdamentes acél) |
| Garancia | 5 év |
| Korlát távolság | 350 mm |
| Nyél hossza | 382 mm |
| Korlátprofil méretei | 32 mm |






















































