AJTÓKILINCS MP K02K 25x25 mm UN - db (BS - matt fekete)
AJTÓKILINCS MP K02K 25x25 mm UN - db (BS - matt fekete)
Változatok:
Macska. szám:
8584138361261
Válasszon egy változatot:
| Végrehajtás | Felület | Korlát távolság | Nyél hossza | Korlátprofil méretei | Min. előfizetés | Elérhetőség | Ár per db | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Végrehajtás:
8584138361261
|
Felület: MP BS (matt fekete) |
Korlát távolság: 200 mm |
Nyél hossza: 225 mm |
Korlátprofil méretei: 25x25 mm |
Min. előfizetés: 1 db |
3-10 nap (rendelésre)
|
31 096 Ft / db |
||
|
Végrehajtás:
8584138361292
|
Felület: MP BS (matt fekete) |
Korlát távolság: 300 mm |
Nyél hossza: 325 mm |
Korlátprofil méretei: 25x25 mm |
Min. előfizetés: 1 db |
3-10 nap (rendelésre)
|
32 391 Ft / db |
||
|
Végrehajtás:
8584138361322
|
Felület: MP BS (matt fekete) |
Korlát távolság: 600 mm |
Nyél hossza: 625 mm |
Korlátprofil méretei: 25x25 mm |
Min. előfizetés: 1 db |
3-10 nap (rendelésre)
|
38 870 Ft / db |
||
|
Végrehajtás:
8584138361353
|
Felület: MP BS (matt fekete) |
Korlát távolság: 900 mm |
Nyél hossza: 925 mm |
Korlátprofil méretei: 25x25 mm |
Min. előfizetés: 1 db |
3-10 nap (rendelésre)
|
46 004 Ft / db |
||
|
Végrehajtás:
8584138361230
|
Felület: MP BS (matt fekete) |
Korlát távolság: 1125 mm |
Nyél hossza: 1225 mm |
Korlátprofil méretei: 25x25 mm |
Min. előfizetés: 1 db |
3-10 nap (rendelésre)
|
57 441 Ft / db |
Leírás
Az ajtókilincs kiváló minőségű rozsdamentes acélból, más néven rozsdamentes acélból készült, és felületkezelt. A kilincs profilja 25 x 25 mm. Az UNIVERSAL (UN) készlet rögzítőelemeket tartalmaz egy kilincs kétoldalas felszereléséhez fába, PVC-be, alumíniumba és üvegbe.
Paraméterek
| 1-es típusú szerelvények | Korlát |
|---|---|
| 2-es típusú szerelvények | Ajtó |
| Tervezés | Modern |
| Anyag | Rozsdamentes acél |
| Mark | MP |
| Felületkezelés | MP BS (matt fekete) |
| Garancia | 5 év |
| Korlát távolság | 1125 mm, 200 mm, 300 mm, 600 mm, 900 mm |
| Nyél hossza | 1225 mm, 225 mm, 325 mm, 625 mm, 925 mm |
| Korlátprofil méretei | 25x25 mm |






















































