AJTÓKILINCS MP K14T Ø 32 mm UN - pár (WS - matt fehér)
AJTÓKILINCS MP K14T Ø 32 mm UN - pár (WS - matt fehér)
Változatok:
Macska. szám:
8584138380941
Leírás
Az ajtókilincs kiváló minőségű rozsdamentes acélból, más néven rozsdamentes acélból készült, és felületkezelt. A kilincs profilja Ø 32 mm. Az UNIVERSAL (UN) készlet két fogantyú kétoldalas felszereléséhez szükséges rögzítőelemeket tartalmaz fából, PVC-ből, alumíniumból és üvegből.
Paraméterek
| 1-es típusú szerelvények | Korlát |
|---|---|
| 2-es típusú szerelvények | Ajtó |
| Tervezés | Modern |
| Anyag | Rozsdamentes acél |
| Mark | MP |
| Felületkezelés | MP WS (fehér szőnyeg) |
| Garancia | 5 év |
| Korlát távolság | 350 mm |
| Nyél hossza | 382 mm |
| Korlátprofil méretei | Ø 32 mm |






















































