AJTÓKILINCS MP K31 25x25 mm UN - pár (BN - Szálcsiszolt rozsdamentes acél)
AJTÓKILINCS MP K31 25x25 mm UN - pár (BN - Szálcsiszolt rozsdamentes acél)
Változatok:
Macska. szám:
8584138359848
Válasszon egy változatot:
| Végrehajtás | Felület | Korlát távolság | Nyél hossza | Korlátprofil méretei | Min. előfizetés | Elérhetőség | Ár per db | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Végrehajtás:
8584138359848
|
Felület: MP BN (szálcsiszolt rozsdamentes acél) |
Korlát távolság: 210 mm |
Nyél hossza: 400 mm |
Korlátprofil méretei: 25x25 mm |
Min. előfizetés: 1 kevés |
3-10 nap (rendelésre)
|
30 289 Ft / kevés |
||
|
Végrehajtás:
8584138359879
|
Felület: MP BN (szálcsiszolt rozsdamentes acél) |
Korlát távolság: 400 mm |
Nyél hossza: 600 mm |
Korlátprofil méretei: 25x25 mm |
Min. előfizetés: 1 kevés |
3-10 nap (rendelésre)
|
35 558 Ft / kevés |
||
|
Végrehajtás:
8584138359909
|
Felület: MP BN (szálcsiszolt rozsdamentes acél) |
Korlát távolság: 600 mm |
Nyél hossza: 800 mm |
Korlátprofil méretei: 25x25 mm |
Min. előfizetés: 1 kevés |
3-10 nap (rendelésre)
|
45 215 Ft / kevés |
||
|
Végrehajtás:
8584138359817
|
Felület: MP BN (szálcsiszolt rozsdamentes acél) |
Korlát távolság: 1000 mm |
Nyél hossza: 1000 mm |
Korlátprofil méretei: 25x25 mm |
Min. előfizetés: 1 kevés |
3-10 nap (rendelésre)
|
69 359 Ft / kevés |
Leírás
Az ajtókilincs kiváló minőségű rozsdamentes acélból, más néven rozsdamentes acélból készült, és felületkezelt. A kilincs profilja 25 x 25 mm. Az UNIVERSAL (UN) készlet két fogantyú kétoldalas felszereléséhez szükséges rögzítőelemeket tartalmaz fából, PVC-ből, alumíniumból és üvegből.
Paraméterek
| 1-es típusú szerelvények | Korlát |
|---|---|
| 2-es típusú szerelvények | Ajtó |
| Tervezés | Modern |
| Anyag | Rozsdamentes acél |
| Mark | MP |
| Felületkezelés | MP BN (szálcsiszolt rozsdamentes acél) |
| Garancia | 5 év |
| Korlát távolság | 1000 mm, 210 mm, 400 mm, 600 mm |
| Nyél hossza | 1000 mm, 400 mm, 600 mm, 800 mm |
| Korlátprofil méretei | 25x25 mm |






















































