AJTÓKILINCS MP K41S 40x10 mm ST - db (BN - Szálcsiszolt rozsdamentes acél)
AJTÓKILINCS MP K41S 40x10 mm ST - db (BN - Szálcsiszolt rozsdamentes acél)
Változatok:
Macska. szám:
8584138249989
Válasszon egy változatot:
| Végrehajtás | Felület | Korlát távolság | Nyél hossza | Korlátprofil méretei | Min. előfizetés | Elérhetőség | Ár per db | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Végrehajtás:
8584138249989
|
Felület: MP BN (szálcsiszolt rozsdamentes acél) |
Korlát távolság: | Nyél hossza: 400 mm |
Korlátprofil méretei: 40x10 mm |
Min. előfizetés: 1 db |
3-10 nap (rendelésre)
|
17 965 Ft / db |
||
|
Végrehajtás:
8584138249996
|
Felület: MP BN (szálcsiszolt rozsdamentes acél) |
Korlát távolság: 300 mm |
Nyél hossza: 500 mm |
Korlátprofil méretei: 40x10 mm |
Min. előfizetés: 1 db |
3-10 nap (rendelésre)
|
20 161 Ft / db |
||
|
Végrehajtás:
8584138250008
|
Felület: MP BN (szálcsiszolt rozsdamentes acél) |
Korlát távolság: 400 mm |
Nyél hossza: 600 mm |
Korlátprofil méretei: 40x10 mm |
Min. előfizetés: 1 db |
3-10 nap (rendelésre)
|
22 047 Ft / db |
||
|
Végrehajtás:
8584138250015
|
Felület: MP BN (szálcsiszolt rozsdamentes acél) |
Korlát távolság: 600 mm |
Nyél hossza: 800 mm |
Korlátprofil méretei: 40x10 mm |
Min. előfizetés: 1 db |
3-10 nap (rendelésre)
|
29 607 Ft / db |
Leírás
Az ajtókilincs kiváló minőségű rozsdamentes acélból, más néven rozsdamentes acélból készült, és felületkezelt. Kilincsprofil 40 mm x 10 mm. Az ár 1 darabra vonatkozik. Javasoljuk, hogy az ajtókilincsekhez a kívánt anyagtípusnak megfelelő rögzítőelemeket vásároljon.
Paraméterek
| 1-es típusú szerelvények | Korlát |
|---|---|
| 2-es típusú szerelvények | Ajtó |
| Tervezés | Modern |
| Anyag | Rozsdamentes acél |
| Mark | MP |
| Felületkezelés | MP BN (szálcsiszolt rozsdamentes acél) |
| Garancia | 5 év |
| Korlát távolság | 300 mm, 400 mm, 600 mm |
| Nyél hossza | 400 mm, 500 mm, 600 mm, 800 mm |
| Korlátprofil méretei | 40x10 mm |






















































