AJTÓKINCS MP kód K41Z 40x10 mm UN - db (BS - Matt fekete)
AJTÓKINCS MP kód K41Z 40x10 mm UN - db (BS - Matt fekete)
Változatok:
Macska. szám:
8584138362305
Válasszon egy változatot:
| Végrehajtás | Felület | Korlát távolság | Nyél hossza | Korlátprofil méretei | Min. előfizetés | Elérhetőség | Ár per db | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Végrehajtás:
8584138362305
|
Felület: MP BS (matt fekete) |
Korlát távolság: 210 mm |
Nyél hossza: 400 mm |
Korlátprofil méretei: 40x10 mm |
Min. előfizetés: 1 db |
3-10 nap (rendelésre)
|
35 560 Ft / db |
||
|
Végrehajtás:
8584138362336
|
Felület: MP BS (matt fekete) |
Korlát távolság: 300 mm |
Nyél hossza: 500 mm |
Korlátprofil méretei: 40x10 mm |
Min. előfizetés: 1 db |
3-10 nap (rendelésre)
|
43 094 Ft / db |
||
|
Végrehajtás:
8584138362367
|
Felület: MP BS (matt fekete) |
Korlát távolság: 400 mm |
Nyél hossza: 600 mm |
Korlátprofil méretei: 40x10 mm |
Min. előfizetés: 1 db |
3-10 nap (rendelésre)
|
44 610 Ft / db |
||
|
Végrehajtás:
8584138362398
|
Felület: MP BS (matt fekete) |
Korlát távolság: 400 mm |
Nyél hossza: 600 mm |
Korlátprofil méretei: 40x10 mm |
Min. előfizetés: 1 db |
3-10 nap (rendelésre)
|
48 058 Ft / db |
Leírás
Az ajtókilincs kiváló minőségű rozsdamentes acélból készült, rozsdamentes acél néven ismert, és felületkezelt. A fogantyú profilja 40 x 10 mm. Az UNIVERZÁLIS (UN) készlet rögzítőelemeket tartalmaz egy fogantyú kétoldalas rögzítéséhez fában, PVC-ben, AL-ban, üvegben.
Paraméterek
| 1-es típusú szerelvények | Korlát |
|---|---|
| 2-es típusú szerelvények | Ajtó |
| Tervezés | Modern |
| Anyag | Rozsdamentes acél |
| Mark | MP |
| Felületkezelés | MP BS (matt fekete) |
| Garancia | 5 év |
| Korlát távolság | 210 mm, 300 mm, 400 mm |
| Nyél hossza | 400 mm, 500 mm, 600 mm |
| Korlátprofil méretei | 40x10 mm |






















































