AJTÓKILINCS MP M6 WA/BD-FA - db (Barna-szürke RAL 8019)
AJTÓKILINCS MP M6 WA/BD-FA - db (Barna-szürke RAL 8019)
Változatok:
Macska. szám:
8584138380880
Leírás
Az ajtókilincs alumíniumból készült és felületkezeléssel rendelkezik.
Fogantyúprofil: átmérő 30 mm
Fogantyútávolság: 300 mm
Nyél hossza: 330 mm
A feltüntetett ár 1 darabra vonatkozik. A csomag tartalmazza a fa rögzítőket.
Paraméterek
| 1-es típusú szerelvények | Korlát |
|---|---|
| 2-es típusú szerelvények | Objektum |
| Tervezés | Modern |
| Anyag | Alumínium |
| Mark | MP |
| Felületkezelés | képviselő Barna-szürke |
| Garancia | 2 év |
| Korlát távolság | 300 mm |
| Nyél hossza | 330 mm |
| Korlátprofil méretei | Ø 30 mm |

























































