Ajtólabda Richter KNOB 03(CE)
Ajtólabda Richter KNOB 03(CE)
Macska. szám:
0357-39504
Válasszon egy változatot:
| Végrehajtás | Felület | Min. előfizetés | Elérhetőség | Ár per db | ||
|---|---|---|---|---|---|---|
|
Végrehajtás:
KP golyós tömör darab
0357-39504 |
Felület: RICHTER fekete |
Min. előfizetés: 1 db |
Raktáron
|
6 603 Ft / db |
||
|
Végrehajtás:
koule otočná pravá
0357-39801 |
Felület: RICHTER fekete |
Min. előfizetés: 1 db |
Raktáron
|
6 603 Ft / db |
||
|
Végrehajtás:
koule otočná levá
0357-39818 |
Felület: RICHTER fekete |
Min. előfizetés: 1 db |
Raktáron
|
6 603 Ft / db |
Leírás
- Csomagolás összekötő anyag
- 1 db alsó rozetta nélkül szállítjuk
Paraméterek
| 1-es típusú szerelvények | Korlát |
|---|---|
| 2-es típusú szerelvények | Ajtó |
| Tervezés | Modern |
| Anyag | Rozsdamentes acél |
| Címke/Rozetta forma | Kerek |
| Mark | RICHTER |
| Typy kování [HU] | KP golyós tömör darab, koule otočná levá, koule otočná pravá |
| Felületkezelés | RICHTER fekete |
| Pajzs hossza | 54 mm |
| Csavartávolság | 38 mm |
| Rosette/Shield Power | 8 m |
| Garancia | 2 év |



















































