KIÁRUSÍTÁS Ajtószerelvények ACT Leipzig R (BRONZ) - BB
KIÁRUSÍTÁS Ajtószerelvények ACT Leipzig R (BRONZ) - BB
A terméket nem eladásra szánták. Keress hasonlót.Leírás
Belső szerelvények új modellsorozata. Becsavarható kerek rozetta.
Minőségi felületkezeléssel ellátott vasalatok közepes igénybevételű helyekre, például irodák, reprezentatív helyiségek, rendszeres közösségi mozgású területek, lakások, háztartások.
A rozetta alatti belső szerkezet fém.
Anyaga: bronz
Szerelvények belső visszatérő rugóval.
Az ár tartalmazza a szerelvényeket, beleértve a rozettákat és a rögzítőanyagot.
Pajzs szélessége : 52 mm
A hajtókar hossza: 115 mm
Paraméterek
| Egyéb paraméterek | Becsavarva az ajtón, Szerelvények fémszerkezeten, Visszatérő rugó |
|---|---|
| 1-es típusú szerelvények | Rozetták |
| 2-es típusú szerelvények | Ajtó |
| Tervezés | Modern |
| Címke/Rozetta forma | Kerek |
| Mark | AC-T |
| Szerelvénytípusok - változat | klikk-klik |
| Felületkezelés - változat | AC-T bronz |
| Lyuk típusa - változat | Lyuk a normál BB kulcshoz |
| Rozetta/pajzs szélessége | 52 mm |
| A hajtókar hossza | 115 mm |
| Rosette/Shield Power | 11 mm |
| Csavartávolság | 42 mm |
| Garancia | 2 év |



















































