Ajtószerelvények COBRA VISION-R-FLAT ROSE (IN - rozsdamentes acél)
Ajtószerelvények COBRA VISION-R-FLAT ROSE (IN - rozsdamentes acél)
Macska. szám:
SP101MAGE20
Válasszon egy változatot:
| Végrehajtás | Felület | Min. előfizetés | Elérhetőség | Ár per db | ||
|---|---|---|---|---|---|---|
|
Végrehajtás:
klikk-klik
Furat a hengerbetéthez PZ SP101MAGE20 |
Felület: COBRA IN (rozsdamentes acél) |
Min. előfizetés: 1 db |
Raktáron
|
20 474 Ft / db |
||
|
Végrehajtás:
klikk-klik
WC kulcs SP101MAGE30 |
Felület: COBRA IN (rozsdamentes acél) |
Min. előfizetés: 1 db |
Raktáron
|
29 037 Ft / db |
Leírás
Lapos mágneses rozetta. Rozetta mélysége 3 mm.
Ez egy rugóval ellátott vasalat.
Pajzs szélessége: 55 mm
A hajtókar hossza: 130 mm
Paraméterek
| Egyéb paraméterek | Matt |
|---|---|
| 1-es típusú szerelvények | Rozetták |
| 2-es típusú szerelvények | Ajtó |
| Tervezés | Modern |
| Anyag | Rozsdamentes acél |
| Címke/Rozetta forma | Kerek |
| Mark | COBRA |
| Typy kování [HU] | klikk-klik |
| Felületkezelés | COBRA IN (rozsdamentes acél) |
| Lyuk típusa | Furat a hengerbetéthez PZ, WC kulcs |
| Rozetta/pajzs szélessége | 55 mm |
| A hajtókar hossza | 130 mm |
| Rosette/Shield Power | 3 mm |
| Garancia | 2 év |



















































