Ajtószerelvények MP FO - FAN - SO (OGS - Matt szálcsiszolt bronz)
Ajtószerelvények MP FO - FAN - SO (OGS - Matt szálcsiszolt bronz)
A terméket nem eladásra szánták. Keress hasonlót.Leírás
A beltéri ajtó pajzsfogantyúja ovális pajzzsal kiváló minőségű anyagokból - sárgaréz / zamak - készült és felületkezelt. Az ovális pajzs mérete 40 mm x 232 mm.
A FORME sorból származó fogantyú tartalmaz egy visszatérő mechanizmust.
Értesítés:
A pajzsfogantyúk megrendelésekor ismernie kell a fogantyú tengelye és a kulcs tengelye közötti távolságot (emelkedés). A szabványos távolság 72 vagy 90 mm. A pajzskarok furatai is méretre vannak lyukasztva, ezért kérjük, ne csak a megfelelő távolságot, hanem a furatok típusát is jelezze. Ellenkező esetben a hajtókarok cseréje nem biztos, hogy magától értetődő.
Paraméterek
| Egyéb paraméterek | Becsavarva az ajtón, Matt, Visszatérő rugó |
|---|---|
| Térköz | 72 mm, 90 mm |
| 1-es típusú szerelvények | Pajzsok |
| 2-es típusú szerelvények | Ajtó |
| Tervezés | Modern |
| Anyag | Brass/Zac |
| Címke/Rozetta forma | Ovális |
| Mark | MP |
| Szerelvénytípusok - változat | golyó/hajtókar balra, golyó/hajtókar jobbra, klikk-klik |
| Felületkezelés - változat | MP OGS (bronz fésült matt) |
| Lyuk típusa - változat | Furat a hengerbetéthez PZ, Furat hengeres betéthez, Lyuk a normál BB kulcshoz, Nincs nyitás, WC kulcs |
| A hajtókar hossza | 115 mm |
| Pajzs hossza | 232 mm |
| Rosette/Shield Power | 10 mm |
| Rozetta/pajzs szélessége | 40 mm |
| Garancia | 5 év |



















































