Ajtószerelvények MP LI - ROSE (OGS - Matt szálcsiszolt bronz)
Ajtószerelvények MP LI - ROSE (OGS - Matt szálcsiszolt bronz)
Válasszon egy változatot:
| Végrehajtás | Felület | Térköz | Min. előfizetés | Elérhetőség | Ár per db | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Végrehajtás:
klikk-klik
Lyuk a normál BB kulcshoz 8584138109917 |
Felület: MP OGS (bronz fésült matt) |
Térköz: 90 mm |
Min. előfizetés: 1 db |
Raktáron
|
61 650 Ft / db |
||
|
Végrehajtás:
klikk-klik
Furat a hengerbetéthez PZ 8584138109924 |
Felület: MP OGS (bronz fésült matt) |
Térköz: 90 mm |
Min. előfizetés: 1 db |
Raktáron
|
61 650 Ft / db |
||
|
Végrehajtás:
klikk-klik
Furat a hengerbetéthez PZ 8584138110296 |
Felület: MP OGS (bronz fésült matt) |
Térköz: 92 mm |
Min. előfizetés: 1 db |
Raktáron
|
61 650 Ft / db |
Leírás
A beltéri ajtókhoz való ovális rozettás kilincs kiváló minőségű anyagokból - sárgarézből - készült és felületkezelt. Az ovális rozetta méretei 50 mm x 275 mm.
A Rose kollekció exkluzív fogantyúját a virág - a rózsa - ihlette, amely romantikus és nőies jelleget kölcsönöz a fogantyúnak.
Önön múlik, hogy széles kínálatunkból melyik térközt, kialakítást és nyitástípust választja. Ha nem tud dönteni, örömmel adunk tanácsot és segítünk a választásban.
Értesítés:
Ezt a típusú terméket előre kell fizetni. Szállítás a megrendelés kifizetésétől számított 6-8 héten belül.
Paraméterek
| Egyéb paraméterek | Becsavarva az ajtón, Matt, Visszatérő rugó |
|---|---|
| Térköz | 72 mm, 90 mm, 92 mm |
| 1-es típusú szerelvények | Pajzsok |
| 2-es típusú szerelvények | Ajtó |
| Tervezés | Falusias |
| Anyag | Sárgaréz |
| Címke/Rozetta forma | Ovális |
| Mark | MP |
| Typy kování [HU] | klikk-klik |
| Felületkezelés | MP OGS (bronz fésült matt) |
| Lyuk típusa | Furat a hengerbetéthez PZ, Lyuk a normál BB kulcshoz |
| A hajtókar hossza | 166 mm |
| Pajzs hossza | 275 mm |
| Rozetta/pajzs szélessége | 50 mm |
| Garancia | 5 év |





















































