Ajtószerelvények TWIN CHI HR A5191 (NI-SAT)
Ajtószerelvények TWIN CHI HR A5191 (NI-SAT)
Macska. szám:
HS132190
Válasszon egy változatot:
| Végrehajtás | Felület | Min. előfizetés | Elérhetőség | Ár per db | ||
|---|---|---|---|---|---|---|
|
Végrehajtás:
klikk-klik
Lyuk a normál BB kulcshoz HS132190 |
Felület: Twin NI-SAT (matt nikkel) |
Min. előfizetés: 1 db |
Raktáron
|
26 757 Ft / db |
||
|
Végrehajtás:
klikk-klik
Furat a hengerbetéthez PZ HS132191 |
Felület: Twin NI-SAT (matt nikkel) |
Min. előfizetés: 1 db |
Raktáron
|
26 757 Ft / db |
||
|
Végrehajtás:
klikk-klik
WC kulcs HS132192 |
Felület: Twin NI-SAT (matt nikkel) |
Min. előfizetés: 1 db |
Raktáron
|
29 983 Ft / db |
Paraméterek
| Egyéb paraméterek | Becsavarva az ajtón, Matt |
|---|---|
| 1-es típusú szerelvények | Rozetták |
| 2-es típusú szerelvények | Ajtó |
| Tervezés | Modern |
| Anyag | Fémek ötvözete |
| Címke/Rozetta forma | Négyzetes |
| Mark | Twin |
| Typy kování [HU] | klikk-klik |
| Felületkezelés | Twin NI-SAT (matt nikkel) |
| Lyuk típusa | Furat a hengerbetéthez PZ, Lyuk a normál BB kulcshoz, WC kulcs |
| Rozetta/pajzs szélessége | 52 mm |
| A hajtókar hossza | 128 mm |
| Pajzs hossza | 52 mm |
| Rosette/Shield Power | 10 mm |
| Garancia | 2 év |





















































