Ajtószerelvények TWIN EIDOS Q 03 HR (RC)
Ajtószerelvények TWIN EIDOS Q 03 HR (RC)
Válasszon egy változatot:
| Végrehajtás | Felület | Min. előfizetés | Elérhetőség | Ár per db | ||
|---|---|---|---|---|---|---|
|
Végrehajtás:
klikk-klik
Lyuk a normál BB kulcshoz HS133079 |
Felület: TWIN RC (vörös réz) |
Min. előfizetés: 1 db |
Raktáron
|
26 918 Ft / db |
||
|
Végrehajtás:
klikk-klik
Furat a hengerbetéthez PZ HS133078 |
Felület: TWIN RC (vörös réz) |
Min. előfizetés: 1 db |
Raktáron
|
26 918 Ft / db |
||
|
Végrehajtás:
klikk-klik
WC kulcs HS133077 |
Felület: TWIN RC (vörös réz) |
Min. előfizetés: 1 db |
Raktáron
|
32 241 Ft / db |
Leírás
Bemutatjuk a Brian Sironi tervező által a Tendenza Quatro modellcsaládban tervezett Eidos rozetta idomot, dinamikus éleivel és elegáns ívével kombinálva segíti a modern belső tér kialakítását.
A szerelvények stabil rögzítéssel vannak felszerelve.
A vasalatok olyan helyiségekbe alkalmasak, ahol a lakosság vagy más, a gondos használatot csekély motivációval rendelkező felhasználók gyakran használják (lakások, lakóépületek, irodák).
Használati gyakoriság 20 000 ciklusig.
Szerelvények visszatérő rugóval.
Kézbe illeszkedik - a fogantyú belül öntött, a nyakrész lekerekített.
Rozetta szerkezet: fém/műanyag
![]()
A belső tér harmonizálására a következőket kínáljuk:
![]()
![]()
![]()
![]()
Paraméterek
| Egyéb paraméterek | Becsavarva az ajtón |
|---|---|
| 1-es típusú szerelvények | Rozetták |
| 2-es típusú szerelvények | Ajtó |
| Tervezés | Modern |
| Anyag | Fémek ötvözete |
| Címke/Rozetta forma | Négyzetes |
| Mark | Twin |
| Typy kování [HU] | klikk-klik |
| Felületkezelés | TWIN RC (vörös réz) |
| Lyuk típusa | Furat a hengerbetéthez PZ, Lyuk a normál BB kulcshoz, WC kulcs |
| Rozetta/pajzs szélessége | 51 mm |
| A hajtókar hossza | 145 mm |
| Csavartávolság | 38 mm |
| Garancia | 2 év |
























































