Ajtószerelvények TWIN LEKO DARA ECONOMIC BA Z1862 (CH-SAT)
Ajtószerelvények TWIN LEKO DARA ECONOMIC BA Z1862 (CH-SAT)
Macska. szám:
HS117180
Válasszon egy változatot:
| Végrehajtás | Felület | Min. előfizetés | Elérhetőség | Ár per db | ||
|---|---|---|---|---|---|---|
|
Végrehajtás:
klikk-klik
Lyuk a normál BB kulcshoz HS117180 |
Felület: Twin CH-SAT (króm matt) |
Min. előfizetés: 1 db |
Raktáron
|
10 434 Ft / db |
||
|
Végrehajtás:
klikk-klik
Furat a hengerbetéthez PZ HS117181 |
Felület: Twin CH-SAT (króm matt) |
Min. előfizetés: 1 db |
Raktáron
|
10 434 Ft / db |
||
|
Végrehajtás:
klikk-klik
WC kulcs HS117182 |
Felület: Twin CH-SAT (króm matt) |
Min. előfizetés: 1 db |
Raktáron
|
14 454 Ft / db |
Leírás
Minőségi anyagokból készült ajtó vasalat matt króm bevonattal.
Itt a tartósságot hangsúlyozzuk, egy olyan kialakítást, amely a megmunkálás nagy pontosságának köszönhetően tökéletes
modellek illeszkedésében jeleskedik. A kínálatban egyaránt találsz klasszikus időtálló és modern trendi modelleket. A szerelvények gondozási elveinek betartása nagyban befolyásolja élettartamát.
Anyaga: színesfémek ötvözete
Paraméterek
| Egyéb paraméterek | Matt |
|---|---|
| 1-es típusú szerelvények | Rozetták |
| 2-es típusú szerelvények | Ajtó |
| Tervezés | Modern |
| Címke/Rozetta forma | Kerek |
| Mark | Twin |
| Typy kování [HU] | klikk-klik |
| Felületkezelés | Twin CH-SAT (króm matt) |
| Lyuk típusa | Furat a hengerbetéthez PZ, Lyuk a normál BB kulcshoz, WC kulcs |
| Rozetta/pajzs szélessége | 52 mm |
| Pajzs hossza | 52 mm |
| Rosette/Shield Power | 10 mm |
| Garancia | 2 év |






















































