Ajtószerelvények TWIN STARK HA198 HR (NI-SAT-MAT)
Ajtószerelvények TWIN STARK HA198 HR (NI-SAT-MAT)
Macska. szám:
HS131291
Válasszon egy változatot:
| Végrehajtás | Felület | Min. előfizetés | Elérhetőség | Ár per db | ||
|---|---|---|---|---|---|---|
|
Végrehajtás:
klikk-klik
Lyuk a normál BB kulcshoz HS131291 |
Felület: Iker NI-SAT-MAT (matt nikkel) |
Min. előfizetés: 1 db |
Raktáron
|
32 241 Ft / db |
||
|
Végrehajtás:
klikk-klik
Furat a hengerbetéthez PZ HS131347 |
Felület: Iker NI-SAT-MAT (matt nikkel) |
Min. előfizetés: 1 db |
Raktáron
|
32 241 Ft / db |
||
|
Végrehajtás:
klikk-klik
WC kulcs HS131348 |
Felület: Iker NI-SAT-MAT (matt nikkel) |
Min. előfizetés: 1 db |
Raktáron
|
33 853 Ft / db |
||
|
Végrehajtás:
klikk-klik
Alsó rozetta nélkül HS131361 |
Felület: Iker NI-SAT-MAT (matt nikkel) |
Min. előfizetés: 1 db |
Raktáron
|
26 918 Ft / db |
Leírás
Olyan helyiségekbe alkalmas szerelvények, amelyeket nagy gyakorisággal használnak lakossági vagy más, gondos használatot csekély motivációval rendelkező felhasználók (lakások, lakóépületek, irodák,...)
Használati gyakoriság 200 000 ciklusig
Paraméterek
| Egyéb paraméterek | Becsavarva az ajtón, Matt |
|---|---|
| 1-es típusú szerelvények | Rozetták |
| 2-es típusú szerelvények | Ajtó |
| Tervezés | Modern |
| Címke/Rozetta forma | Négyszögletes |
| Mark | Twin |
| Typy kování [HU] | klikk-klik |
| Felületkezelés | Iker NI-SAT-MAT (matt nikkel) |
| Lyuk típusa | Alsó rozetta nélkül, Furat a hengerbetéthez PZ, Lyuk a normál BB kulcshoz, WC kulcs |
| Rozetta/pajzs szélessége | 52 mm |
| A hajtókar hossza | 164 mm |
| Pajzs hossza | 37 mm |
| Rosette/Shield Power | 9 mm |
| Négyszög | 8x8 |
| Garancia | 2 év |




















































