Ajtószerelvények TWIN VISION HR C 1892 FL (CM) - műanyag
Ajtószerelvények TWIN VISION HR C 1892 FL (CM) - műanyag
Válasszon egy változatot:
| Végrehajtás | Felület | Min. előfizetés | Elérhetőség | Ár per db | ||
|---|---|---|---|---|---|---|
|
Végrehajtás:
klikk-klik
Lyuk a normál BB kulcshoz |
Felület: Twin CM (matt fekete) |
Min. előfizetés: 1 db |
Raktáron
|
12 886 Ft / db |
||
|
Végrehajtás:
klikk-klik
Furat a hengerbetéthez PZ |
Felület: Twin CM (matt fekete) |
Min. előfizetés: 1 db |
Raktáron
|
12 886 Ft / db |
||
|
Végrehajtás:
klikk-klik
WC kulcs |
Felület: Twin CM (matt fekete) |
Min. előfizetés: 1 db |
Raktáron
|
20 951 Ft / db |
Leírás
A vasalat nevében a "műanyag" megjelölés azt jelenti, hogy a belső (rögzítő) rozetta műanyag - nem azt, hogy a fogantyú műanyag...
Lapos rozetta.
Paraméterek
| Egyéb paraméterek | Becsavarva az ajtón, Matt, Szerelvények fémszerkezeten |
|---|---|
| 1-es típusú szerelvények | Rozetták |
| 2-es típusú szerelvények | Ajtó |
| Tervezés | Modern |
| Címke/Rozetta forma | Négyzetes |
| Mark | Twin |
| Typy kování [HU] | klikk-klik |
| Felületkezelés | Twin CM (matt fekete) |
| Lyuk típusa | Furat a hengerbetéthez PZ, Lyuk a normál BB kulcshoz, WC kulcs |
| Rozetta/pajzs szélessége | 54 mm |
| A hajtókar hossza | 136 mm |
| Pajzs hossza | 54 mm |
| Rosette/Shield Power | 2,8 mm |
| Csavartávolság | 38 mm |
| Garancia | 2 év |



















































