AKCIÓ HR tolóajtókhoz (fényes króm) - lyuk nélkül
AKCIÓ HR tolóajtókhoz (fényes króm) - lyuk nélkül
A terméket nem eladásra szánták. Keress hasonlót.Leírás
Kiváló minőségű fém fogantyúk beltéri tolóajtók felszereléséhez és vezérléséhez. A négyzet alakú héjak modern kialakítása, az egyszerű telepítés és a formatervezés széles választéka biztosítja, hogy az ajtó kényelmesen kezelhető és elegáns megjelenésű legyen.
CSAK 2 DB RENDELÉSRE: lyuk nélkül
Paraméterek
| Egyéb paraméterek | Fényes felület |
|---|---|
| 2-es típusú szerelvények | Vasalatok tolóajtókhoz |
| Tervezés | Modern |
| Anyag | Fémek ötvözete |
| Címke/Rozetta forma | Négyzetes |
| Mark | AC-T |
| Szerelvénytípusok - változat | lyuk nélkül |
| Felületkezelés - változat | AC-T Chrome |
| Lyuk típusa - változat | Nincs nyitás |
| Rozetta/pajzs szélessége | 40 mm |
| Pajzs hossza | 125 mm |
| Rosette/Shield Power | 4,5 mm |
| Csavartávolság | 105 mm |
| Garancia | 2 év |



















































