COBRA INOX G FOGANTYÚ (ROZSDAMENTES ACÉL) - darab
COBRA INOX G FOGANTYÚ (ROZSDAMENTES ACÉL) - darab
Válasszon egy változatot:
| Végrehajtás | Felület | Korlát távolság | Nyél hossza | Korlátprofil méretei | Min. előfizetés | Elérhetőség | Ár per db | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Végrehajtás:
CHMADLOGP
|
Felület: COBRA IN (rozsdamentes acél) |
Korlát távolság: 600 mm |
Nyél hossza: 632 mm |
Korlátprofil méretei: 32 mm |
Min. előfizetés: 1 db |
Raktáron
|
18 644 Ft / db |
||
|
Végrehajtás:
CHMADLOG
|
Felület: COBRA IN (rozsdamentes acél) |
Korlát távolság: 700 mm |
Nyél hossza: 732 mm |
Korlátprofil méretei: Ø 32 mm |
Min. előfizetés: 1 db |
Raktáron
|
19 982 Ft / db |
||
|
Végrehajtás:
|
Felület: COBRA IN (rozsdamentes acél) |
Korlát távolság: 800 mm |
Nyél hossza: 832 mm |
Korlátprofil méretei: Ø 32 mm |
Min. előfizetés: 1 db |
Raktáron
|
22 640 Ft / db |
||
|
Végrehajtás:
|
Felület: COBRA IN (rozsdamentes acél) |
Korlát távolság: 900 mm |
Nyél hossza: 932 mm |
Korlátprofil méretei: Ø 32 mm |
Min. előfizetés: 1 db |
Raktáron
|
25 300 Ft / db |
||
|
Végrehajtás:
|
Felület: COBRA IN (rozsdamentes acél) |
Korlát távolság: 1000 mm |
Nyél hossza: 1032 mm |
Korlátprofil méretei: Ø 32 mm |
Min. előfizetés: 1 db |
Raktáron
|
25 300 Ft / db |
||
|
Végrehajtás:
|
Felület: COBRA IN (rozsdamentes acél) |
Korlát távolság: 1100 mm |
Nyél hossza: 1132 mm |
Korlátprofil méretei: Ø 32 mm |
Min. előfizetés: 1 db |
Raktáron
|
31 955 Ft / db |
Leírás
INOX G - FOGANTYÚ
Az utóbbi évek trendje a kilincsek egyre gyakoribb használata a belső terekben, toló- és forgóajtókon. Az INOX kilincskollekció vonzó dizájnelemet képvisel egyszerű, egyenes vonalaival, amelyek harmonizálnak a modern belső terek és irodák berendezéseivel. Nagyon népszerűek a középületek (kórházak, iskolák, éttermek) szegmensében is, ahol zár nélküli forgóajtókon találják meg a helyüket. Az INOX G kilincs diszkrét varázsa a modern, egyszerű vonalak és a népszerű rozsdamentes acél felület kombinációjában rejlik. A lekerekített, él nélküli markolatfelület optimális fogást biztosít, a méretvariáció (35-110 cm) pedig biztosítja, hogy a kilincs méretét úgy választhatja meg, hogy az összhatás illeszkedjen az ajtó méretéhez és a teljes helyiség méretéhez.
Termékjellemzők:
Beltéri használatra alkalmas fogantyú
Anyag: INOX rozsdamentes acél
Típus: egyoldalas fogantyú
A csomagban található rögzítőelemek
Paraméterek
| 1-es típusú szerelvények | Korlát |
|---|---|
| 2-es típusú szerelvények | Ajtó |
| Tervezés | Modern |
| Anyag | Rozsdamentes acél |
| Mark | COBRA |
| Felületkezelés | COBRA IN (rozsdamentes acél) |
| Garancia | 2 év |
| Korlát távolság | 1000 mm, 1100 mm, 600 mm, 700 mm, 800 mm, 900 mm |
| Nyél hossza | 1032 mm, 1132 mm, 632 mm, 732 mm, 832 mm, 932 mm |
| Korlátprofil méretei | 32 mm, Ø 32 mm |



















































