COBRA VISION ajtóvasalat (IN - rozsdamentes acél)
COBRA VISION ajtóvasalat (IN - rozsdamentes acél)
Válasszon egy változatot:
| Végrehajtás | Felület | Térköz | Min. előfizetés | Elérhetőség | Ár per db | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Végrehajtás:
klikk-klik
Lyuk a normál BB kulcshoz |
Felület: COBRA IN (rozsdamentes acél) |
Térköz: 72 mm |
Min. előfizetés: 1 db |
Raktáron
|
8 233 Ft / db |
||
|
Végrehajtás:
klikk-klik
Lyuk a normál BB kulcshoz |
Felület: COBRA IN (rozsdamentes acél) |
Térköz: 90 mm |
Min. előfizetés: 1 db |
Raktáron
|
8 233 Ft / db |
||
|
Végrehajtás:
klikk-klik
Furat a hengerbetéthez PZ |
Felület: COBRA IN (rozsdamentes acél) |
Térköz: 72 mm |
Min. előfizetés: 1 db |
Raktáron
|
8 233 Ft / db |
||
|
Végrehajtás:
klikk-klik
Furat a hengerbetéthez PZ |
Felület: COBRA IN (rozsdamentes acél) |
Térköz: 90 mm |
Min. előfizetés: 1 db |
Raktáron
|
8 233 Ft / db |
||
|
Végrehajtás:
klikk-klik
WC kulcs |
Felület: COBRA IN (rozsdamentes acél) |
Térköz: 72 mm |
Min. előfizetés: 1 db |
Raktáron
|
11 980 Ft / db |
||
|
Végrehajtás:
klikk-klik
WC kulcs |
Felület: COBRA IN (rozsdamentes acél) |
Térköz: 90 mm |
Min. előfizetés: 1 db |
Raktáron
|
12 685 Ft / db |
||
|
Végrehajtás:
hajtókar balra / labda
Furat a hengerbetéthez PZ |
Felület: COBRA IN (rozsdamentes acél) |
Térköz: 72 mm |
Min. előfizetés: 1 db |
Raktáron
|
13 613 Ft / db |
||
|
Végrehajtás:
hajtókar balra / labda
Furat a hengerbetéthez PZ |
Felület: COBRA IN (rozsdamentes acél) |
Térköz: 90 mm |
Min. előfizetés: 1 db |
Raktáron
|
13 613 Ft / db |
||
|
Végrehajtás:
jobb oldali hajtókar
Furat a hengerbetéthez PZ |
Felület: COBRA IN (rozsdamentes acél) |
Térköz: 72 mm |
Min. előfizetés: 1 db |
Raktáron
|
13 613 Ft / db |
||
|
Végrehajtás:
jobb oldali hajtókar
Furat a hengerbetéthez PZ |
Felület: COBRA IN (rozsdamentes acél) |
Térköz: 90 mm |
Min. előfizetés: 1 db |
Raktáron
|
13 613 Ft / db |
Leírás
Specifikáció: Rugós pajzs szerelvény belső használatra
Ha golyós opciót rendel, kérjük, a rendelési megjegyzésben jelezze, hogy fix vagy forgó golyót szeretne.
-
Anyag:
- Kiváló minőségű rozsdamentes acélból készült a szilárdság és a tartósság biztosítása érdekében.
-
Összeszerelési variabilitás:
- Az ajtón keresztüli csavarozás lehetősége (a maximális stabilitás érdekében ajánlott).
- Alternatív rögzítési lehetőség facsavarokkal az egyszerű telepítés érdekében.
-
Karcállóság:
- A hardvert karcállósággal tervezték, esztétikus megjelenést biztosítva.
-
Közepes gyakoriságú, intenzív használatú épületekhez alkalmas:
- Ideális választás lakásba, házba, irodába, étterembe stb.
- A szerelvények nem alkalmasak rendkívül forgalmas környezetbe, például nagy bevásárlóközpontokba, repülőterekre vagy hasonló, intenzív és folyamatos használatú környezetbe.
- Átlagos ajtónyitási gyakoriságú környezetbe ajánlott.
-
Ajtó szélessége:
- 38-50 mm széles ajtókhoz tervezték.
-
Megbízhatósági tanúsítvány:
- Megfelel a 200 000 ciklusra vonatkozó tanúsítványnak, ami magas megbízhatóságot és hosszú élettartamot garantál.
FIGYELMEZTETÉS: Oromzatvasalat kiválasztásakor kulcsfontosságú a zár típusának (PZ, BB, WC) és a dőlésszögének meghatározása! Vásárláskor a kilincs függőleges helyzetben van; a kioldáshoz ne felejtse el eltávolítani a rugót a hátulján, amikor a kilincs vízszintes helyzetbe van fordítva.
Fontos: Ha önzáró szerkezetet használ az ajtón, elengedhetetlen a megfelelő beállítás , hogy nyitáskor ne érje túlzott erő az ajtó vasalata .
Az IN szerelvényekre 5 év garancia vonatkozik.
Pajzs szélessége: 40 mm
Hajtókar hossza: 135 mm
Pajzs hossza: 225 mm
Paraméterek
| Egyéb paraméterek | Matt, Visszatérő rugó |
|---|---|
| Térköz | 72 mm, 90 mm |
| 1-es típusú szerelvények | Pajzsok |
| 2-es típusú szerelvények | Ajtó |
| Tervezés | Modern |
| Anyag | Rozsdamentes acél |
| Címke/Rozetta forma | Ovális |
| Mark | COBRA |
| Typy kování [HU] | hajtókar balra / labda, jobb oldali hajtókar, klikk-klik |
| Felületkezelés | COBRA IN (rozsdamentes acél) |
| Lyuk típusa | Furat a hengerbetéthez PZ, Lyuk a normál BB kulcshoz, WC kulcs |
| Rozetta/pajzs szélessége | 40 mm |
| A hajtókar hossza | 135 mm |
| Pajzs hossza | 225 mm |
| Garancia | 5 év |



















































