COBRA INOX D fogantyú (IN - rozsdamentes acél) - pár
COBRA INOX D fogantyú (IN - rozsdamentes acél) - pár
Leírás
Az utóbbi évek trendje a kilincsek egyre gyakoribb használata a belső terekben, toló- és forgóajtókon. Az INOX kilincskollekció vonzó dizájnelemet képvisel egyszerű, egyenes vonalaival, amelyek harmonizálnak a modern belső terek és irodák berendezésével. Nagyon népszerűek a középületek (kórházak, iskolák, éttermek) szegmensében is, ahol zár nélküli forgóajtókon találják meg a helyüket.
Termékjellemzők:
Beltéri használatra alkalmas fogantyú
Anyag: INOX rozsdamentes acél
Típus: egyoldalas
Csavarok távolsága: 305 mm
Fogantyú hossza: 315 mm
Magasság: 70 mm
Profil átmérője: 25 mm
A csomagban található rögzítőelemek
Paraméterek
| 1-es típusú szerelvények | Korlát |
|---|---|
| 2-es típusú szerelvények | Ajtó |
| Tervezés | Modern |
| Anyag | Rozsdamentes acél |
| Mark | COBRA |
| Felületkezelés | COBRA IN (rozsdamentes acél) |
| Garancia | 2 év |
| Korlát távolság | 275 mm |
| Nyél hossza | 300 mm |
| Korlátprofil méretei | Ø 25 mm |



















































