Fogantyú hardveres ACT 2001 eltoláshoz (F1)
Fogantyú hardveres ACT 2001 eltoláshoz (F1)
Macska. szám:
PKA00087
Válasszon egy változatot:
| Végrehajtás | Felület | Min. előfizetés | Elérhetőség | Ár per db | ||
|---|---|---|---|---|---|---|
|
Végrehajtás:
fogantyú tömör darab
PKA00087 |
Felület: AC-T F1 (ezüst alumínium) |
Min. előfizetés: 1 db |
Raktáron
|
12 018 Ft / db |
||
|
Végrehajtás:
madlo otočné/kus
PKA00058 |
Felület: AC-T F1 (ezüst alumínium) |
Min. előfizetés: 1 db |
Raktáron
|
12 018 Ft / db |
Leírás
A golyós és eloxált felületű alumínium offset fogantyú négyzet alakú rozettára van felszerelve
A fogantyút rozettákkal együtt , összekötő anyag nélkül szállítjuk
Paraméterek
| 1-es típusú szerelvények | Rozetták |
|---|---|
| 2-es típusú szerelvények | Ajtó |
| Anyag | Alumínium |
| Címke/Rozetta forma | Négyszögletes |
| Mark | AC-T |
| Typy kování [HU] | fogantyú tömör darab, madlo otočné/kus |
| Felületkezelés | AC-T F1 (ezüst alumínium) |
| Pajzs hossza | 87 mm |
| Csavartávolság | 68 mm |
| Rosette/Shield Power | 11 mm |
| Rozetta/pajzs szélessége | 32 mm |
| Garancia | 2 év |



















































