TWIN fogantyú BJ 118002 - pár (rozsdamentes acél)
TWIN fogantyú BJ 118002 - pár (rozsdamentes acél)
Válasszon egy változatot:
| Végrehajtás | Felület | Korlát távolság | Nyél hossza | Korlátprofil méretei | Min. előfizetés | Elérhetőség | Ár per db | Az ajtó ereje | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Végrehajtás:
|
Felület: Twin E (matt rozsdamentes acél) |
Korlát távolság: 200 mm |
Nyél hossza: 225 mm |
Korlátprofil méretei: Ø 25 mm |
Min. előfizetés: 1 kevés |
Raktáron
|
27 902 Ft / kevés |
||
|
Végrehajtás:
|
Felület: Twin E (matt rozsdamentes acél) |
Korlát távolság: 300 mm |
Nyél hossza: 325 mm |
Korlátprofil méretei: Ø 25 mm |
Min. előfizetés: 1 kevés |
Raktáron
|
34 874 Ft / kevés |
||
|
Végrehajtás:
|
Felület: Twin E (matt rozsdamentes acél) |
Korlát távolság: 600 mm |
Nyél hossza: 625 mm |
Korlátprofil méretei: Ø 25 mm |
Min. előfizetés: 1 kevés |
Raktáron
|
41 862 Ft / kevés |
||
|
Végrehajtás:
|
Felület: Twin E (matt rozsdamentes acél) |
Korlát távolság: 900 mm |
Nyél hossza: 925 mm |
Korlátprofil méretei: Ø 25 mm |
Min. előfizetés: 1 kevés |
Raktáron
|
62 810 Ft / kevés |
||
|
Végrehajtás:
|
Felület: Twin E (matt rozsdamentes acél) |
Korlát távolság: 1200 mm |
Nyél hossza: 1225 mm |
Korlátprofil méretei: Ø 25 mm |
Min. előfizetés: 1 kevés |
Raktáron
|
80 255 Ft / kevés |
Leírás
Matt fekete (CM) felületű kilincset is rendelhet az info@e-kovani.cz címen.
A rozsdamentes acél fogantyúkra történő felületkezelés határideje négy-öt hét, a gyártási kapacitás szintjétől függően.
A foglaló a teljes ár 70%-a, a felár (a rozsdamentes acél fogantyú árán felül) darabonként 900 CZK / 34 €, páronként pedig 1800 CZK / 67,90 €.
Paraméterek
| Egyéb paraméterek | Matt |
|---|---|
| 1-es típusú szerelvények | Korlát |
| 2-es típusú szerelvények | Ajtó |
| Tervezés | Modern |
| Mark | Twin |
| Felületkezelés | Twin E (matt rozsdamentes acél) |
| Garancia | 2 év |
| Korlát távolság | 1200 mm, 200 mm, 300 mm, 600 mm, 900 mm |
| Nyél hossza | 1225 mm, 225 mm, 325 mm, 625 mm, 925 mm |
| Korlátprofil méretei | Ø 25 mm |





















































