KETTŐS FOGANTYÚ H 8013 (E) - ÖNTAPADÓS üvegajtókhoz
KETTŐS FOGANTYÚ H 8013 (E) - ÖNTAPADÓS üvegajtókhoz
Macska. szám:
HS132160
Paraméterek
| 1-es típusú szerelvények | Korlát |
|---|---|
| 2-es típusú szerelvények | Skleněné dveře |
| Tervezés | Modern |
| Anyag | Rozsdamentes acél |
| Mark | Twin |
| Felületkezelés | Twin E (matt rozsdamentes acél) |
| Garancia | 2 év |
| Korlát távolság | 200 mm |
| Nyél hossza | 225 mm |
| Korlátprofil méretei | 25 mm |





















































