KIÁRUSÍTÁS Ablak vasalatok RICHTER RHW.009. L SU (F4) - ZÁRVA
KIÁRUSÍTÁS Ablak vasalatok RICHTER RHW.009. L SU (F4) - ZÁRVA
A terméket nem eladásra szánták. Keress hasonlót.Leírás
A hajtókarok ötvözetből készülnek, és cink maggal rendelkeznek
A felület porszórt (F9016) vagy fluor-karbon réteggel van ellátva (F1, F4, F9)
Méret: 45° - 7/35 mm
Zárás a betét egyszerű benyomásával a fogantyúba.
Függőleges "szellőző" helyzetben is reteszelhető.
Úgynevezett "SU" zár – közös zár (több fogantyú zárása egy kulccsal)
A csomag 2 db kétoldalas kulcsot tartalmaz.
Paraméterek
| 2-es típusú szerelvények | Ablak |
|---|---|
| Tervezés | Modern |
| Anyag | Alumínium |
| Címke/Rozetta forma | Ovális |
| Mark | RICHTER |
| Szerelvénytípusok - változat | OK ablak fogantyú |
| Felületkezelés - változat | RICHTER F4 (eloxált bronz) |
| Négyszög | 7x7 |
| A hajtókar hossza | 138 mm |
| Pajzs hossza | 64 mm |
| Csavartávolság | 43 mm |
| Rosette/Shield Power | 13 mm |
| Rozetta/pajzs szélessége | 28 mm |
| Garancia | 2 év |



















































