KIÁRUSÍTÁS Ablakvasalat ACT fogantyú AC műanyag ablakokhoz és Euro ablakokhoz (FEHÉR)
KIÁRUSÍTÁS Ablakvasalat ACT fogantyú AC műanyag ablakokhoz és Euro ablakokhoz (FEHÉR)
A terméket nem eladásra szánták. Keress hasonlót.Paraméterek
| 2-es típusú szerelvények | Ablak |
|---|---|
| Tervezés | Modern |
| Címke/Rozetta forma | Ovális |
| Mark | AC-T |
| Szerelvénytípusok - változat | EO fogantyú euro ablakhoz |
| Felületkezelés - változat | AC-T FEHÉR |
| Rozetta/pajzs szélessége | 28 mm |
| A hajtókar hossza | 128 mm |
| Pajzs hossza | 62 mm |
| Garancia | 2 év |



















































