KIÁRUSÍTÁS Ajtó vasalat Lienbacher Cuba (rozsdamentes acél szőnyeg) - BB
KIÁRUSÍTÁS Ajtó vasalat Lienbacher Cuba (rozsdamentes acél szőnyeg) - BB
A terméket nem eladásra szánták. Keress hasonlót.Leírás
Szerelvények visszatérő rugóval.
Paraméterek
| Egyéb paraméterek | Matt, Visszatérő rugó |
|---|---|
| 1-es típusú szerelvények | Rozetták |
| 2-es típusú szerelvények | Ajtó |
| Tervezés | Modern |
| Anyag | Rozsdamentes acél |
| Címke/Rozetta forma | Kerek |
| Mark | Lienbacher |
| Typy kování [HU] | klikk-klik |
| Felületkezelés | Lienbacher rozsdamentes acél szőnyeg |
| Lyuk típusa | Lyuk a normál BB kulcshoz |
| Rozetta/pajzs szélessége | 52 mm |
| A hajtókar hossza: | 135 mm |
| Rosette/Shield Power | 11 mm |
| Garancia | 2 év |



















































