KIÁRUSÍTÁS Védő idom COBRA SLIM (F1 - ezüst eloxált) - PZ fogantyú/fogantyú - osztás 90 mm
KIÁRUSÍTÁS Védő idom COBRA SLIM (F1 - ezüst eloxált) - PZ fogantyú/fogantyú - osztás 90 mm
A terméket nem eladásra szánták. Keress hasonlót.Leírás
45 mm vastagságú ajtóknál az összekötő anyagot az alapár tartalmazza, vastagabb ajtóknál felár fizetendő.
Ez egy védőfelszerelés.
Paraméterek
| Egyéb paraméterek | Keskeny pajzs, Matt |
|---|---|
| Térköz | 72 mm, 90 mm, 92 mm |
| 1-es típusú szerelvények | Pajzsok |
| 2-es típusú szerelvények | A gólokért |
| Tervezés | Modern |
| Anyag | Alumínium |
| Címke/Rozetta forma | Szűkítve |
| Mark | COBRA |
| Szerelvénytípusok - változat | klikk-klik |
| Felületkezelés - változat | COBRA F1 (ezüstre eloxált) |
| Lyuk típusa - változat | Furat a hengerbetéthez PZ |
| Rozetta/pajzs szélessége | 30 mm |
| A hajtókar hossza | 122 mm |
| Pajzs hossza | 242 mm |
| Garancia | 2 év |



















































