Lienbacher Leipzig ajtóvasalat (matt rozsdamentes acél/rozsdamentes acél fényű)
Lienbacher Leipzig ajtóvasalat (matt rozsdamentes acél/rozsdamentes acél fényű)
Válasszon egy változatot:
| Végrehajtás | Felület | Min. előfizetés | Elérhetőség | Ár per db | ||
|---|---|---|---|---|---|---|
|
Végrehajtás:
klikk-klik
Lyuk a normál BB kulcshoz |
Felület: Lienbacher rozsdamentes acél fényes/rozsdamentes acél matt |
Min. előfizetés: 1 db |
2 hét (rendelésre)
|
24 077 Ft / db |
||
|
Végrehajtás:
klikk-klik
Furat a hengerbetéthez PZ |
Felület: Lienbacher rozsdamentes acél fényes/rozsdamentes acél matt |
Min. előfizetés: 1 db |
2 hét (rendelésre)
|
24 077 Ft / db |
||
|
Végrehajtás:
klikk-klik
WC kulcs |
Felület: Lienbacher rozsdamentes acél fényes/rozsdamentes acél matt |
Min. előfizetés: 1 db |
2 hét (rendelésre)
|
26 872 Ft / db |
Leírás
Szerelvények visszatérő rugóval.
Paraméterek
| Egyéb paraméterek | Matt, Visszatérő rugó |
|---|---|
| 1-es típusú szerelvények | Rozetták |
| 2-es típusú szerelvények | Ajtó |
| Tervezés | Modern |
| Anyag | Rozsdamentes acél |
| Címke/Rozetta forma | Négyzetes |
| Mark | Lienbacher |
| Typy kování [HU] | klikk-klik |
| Felületkezelés | Lienbacher rozsdamentes acél fényes/rozsdamentes acél matt |
| Lyuk típusa | Furat a hengerbetéthez PZ, Lyuk a normál BB kulcshoz, WC kulcs |
| Rozetta/pajzs szélessége | 53 mm |
| Pajzs hossza | 53 mm |
| A hajtókar hossza: | 120 mm |
| Rosette/Shield Power | 10 mm |
| Garancia | 2 év |



















































