Lienbacher Silvretta-R ajtóvasalat (acélszürke)
Lienbacher Silvretta-R ajtóvasalat (acélszürke)
Válasszon egy változatot:
| Végrehajtás | Felület | Min. előfizetés | Elérhetőség | Ár per db | ||
|---|---|---|---|---|---|---|
|
Végrehajtás:
klikk-klik
Lyuk a normál BB kulcshoz |
Felület: Lienbacher acélszürke |
Min. előfizetés: 1 db |
2 hét (rendelésre)
|
41 436 Ft / db |
||
|
Végrehajtás:
klikk-klik
Furat a hengerbetéthez PZ |
Felület: Lienbacher acélszürke |
Min. előfizetés: 1 db |
2 hét (rendelésre)
|
41 436 Ft / db |
||
|
Végrehajtás:
klikk-klik
WC kulcs |
Felület: Lienbacher acélszürke |
Min. előfizetés: 1 db |
2 hét (rendelésre)
|
58 349 Ft / db |
||
|
Végrehajtás:
hajtókar balra / labda
Furat a hengerbetéthez PZ |
Felület: Lienbacher acélszürke |
Min. előfizetés: 1 db |
2 hét (rendelésre)
|
47 444 Ft / db |
||
|
Végrehajtás:
jobb oldali hajtókar
Furat a hengerbetéthez PZ |
Felület: Lienbacher acélszürke |
Min. előfizetés: 1 db |
2 hét (rendelésre)
|
47 444 Ft / db |
Leírás
Szerelvények visszatérő rugóval.
Paraméterek
| Egyéb paraméterek | Matt, Visszatérő rugó |
|---|---|
| 1-es típusú szerelvények | Rozetták |
| 2-es típusú szerelvények | Ajtó |
| Tervezés | Falusias |
| Anyag | Kovácsolt |
| Címke/Rozetta forma | Kerek |
| Mark | Lienbacher |
| Typy kování [HU] | hajtókar balra / labda, jobb oldali hajtókar, klikk-klik |
| Felületkezelés | Lienbacher acélszürke |
| Lyuk típusa | Furat a hengerbetéthez PZ, Lyuk a normál BB kulcshoz, WC kulcs |
| Rozetta/pajzs szélessége | 54 mm |
| A hajtókar hossza: | 120 mm |
| Rosette/Shield Power | 12 mm |
| Garancia | 2 év |



















































