Megerősített szerelvények MP Magnus 3198 (T)
Megerősített szerelvények MP Magnus 3198 (T)
A terméket nem eladásra szánták. Keress hasonlót.Leírás
45 mm vastagságú ajtóknál az összekötő anyagot az alapár tartalmazza, vastagabb ajtóknál felár fizetendő.
A biztonsági szerelvények belülről hosszú csavarokkal rögzíthetők. Kívülről lehet golyó, fogantyú vagy védőpajzsos fogantyú a fúrás és a pajzstörés ellen. Egyes típusok védőkupakkal rendelkeznek, amely megakadályozza a betét nem kívánt kezelését.
A tisztításhoz és ápoláshoz ne használjon agresszív vegyszereket vagy tisztítószereket. Csak puha, nedves ruhával tisztítsa. Nem szabványos (fütyülő) hangok adásakor vagy súroláskor használjon univerzális zsírt.
A hajtókar visszatérő rugója
Becsavarva az ajtón
Portugáliában készült
Megerősített szerelvények
A fogantyú jobbkezessége - beállítás szét- és összeszereléssel
Felár ellenében bármilyen TUPAI fogantyú választása az említett felületeken.
Felület: T - titán
Paraméterek
| Egyéb paraméterek | Becsavarva az ajtón, Visszatérő rugó |
|---|---|
| Térköz | 90 mm, 92 mm |
| 1-es típusú szerelvények | Pajzsok |
| 2-es típusú szerelvények | Megerősített |
| Tervezés | Modern |
| Mark | MP |
| Szerelvénytípusok - változat | klikk-klik, kétoldalas/golyós fogantyú |
| Felületkezelés - változat | MP T (titán) |
| Lyuk típusa - változat | Furat a hengerbetéthez PZ |
| Rozetta/pajzs szélessége | 35 mm |
| A hajtókar hossza | 63/136 mm |
| Pajzs hossza | 250 mm |
| Rosette/Shield Power | 11 mm |
| Csavartávolság | 38 mm |
| Garancia | 5 év |



















































