MP Favorit ajtóvasalat - R 2002 5S (GRUNDÁLT ROZSDAMENTES ACÉL)
MP Favorit ajtóvasalat - R 2002 5S (GRUNDÁLT ROZSDAMENTES ACÉL)
A terméket nem eladásra szánták. Keress hasonlót.Leírás
- Ajtószerelvények beltéri ajtókhoz
- 40 mm-es szabványos ajtóvastagsághoz tervezték
Olyan környezetekhez tervezték, ahol nagy az emberek mozgása (adminisztratív terek, üzletek, benzinkutak, bevásárlóközpontok), valamint párás környezetben is.
A tisztításhoz és ápoláshoz ne használjon agresszív vegyszereket vagy tisztítószereket. Csak puha, nedves ruhával tisztítsa. Nem szabványos (fütyülő) hangok kiadásakor vagy súroláskor használjon univerzális zsírt.
A modellek kiváló minőségű nemes rozsdamentes acélból készülnek .
A hajtókar visszatérő rugója
Becsavarva az ajtón
Rozetta burkolat, pajzs forgattyús rögzítése (TUPAI)
Labda rögzítve
Portugáliában készült
Paraméterek
| Egyéb paraméterek | Becsavarva az ajtón, Matt, Visszatérő rugó |
|---|---|
| 1-es típusú szerelvények | Rozetták |
| 2-es típusú szerelvények | Ajtó |
| Tervezés | Modern |
| Anyag | Rozsdamentes acél |
| Címke/Rozetta forma | Kerek |
| Mark | MP |
| Szerelvénytípusok - változat | klikk-klik |
| Felületkezelés - változat | MP BN (szálcsiszolt rozsdamentes acél) |
| Lyuk típusa - változat | Alsó rozetta nélkül, Furat a hengerbetéthez PZ, Lyuk a normál BB kulcshoz, WC kulcs |
| Rozetta/pajzs szélessége | 52 mm |
| A hajtókar hossza | 132 mm |
| Rosette/Shield Power | 11 mm |
| Csavartávolság | 38 mm |
| Garancia | 5 év |




















































