KETTŐS NÉGYZET ALAKÚ ZÁRÓFOGANTYÚ H 8071 (E) - pár
KETTŐS NÉGYZET ALAKÚ ZÁRÓFOGANTYÚ H 8071 (E) - pár
Válasszon egy változatot:
| Végrehajtás | Felület | Korlát távolság | Nyél hossza | Korlátprofil méretei | Min. előfizetés | Elérhetőség | Ár per db | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
pár a fa ajtó Végrehajtás: |
Felület: Twin E (matt rozsdamentes acél) |
Korlát távolság: 1125 mm |
Nyél hossza: 1500 mm |
Korlátprofil méretei: 35 mm |
Min. előfizetés: 1 kevés |
2-3 hét (rendelésre)
|
209 425 Ft / kevés |
||
|
üvegajtó pár Végrehajtás: |
Felület: Twin E (matt rozsdamentes acél) |
Korlát távolság: 1125 mm |
Nyél hossza: 1500 mm |
Korlátprofil méretei: 35 mm |
Min. előfizetés: 1 kevés |
2-3 hét (rendelésre)
|
184 992 Ft / kevés |
Leírás
A csomag tartalmaz egy ellendarabot is a kihúzható dugóhoz.
Bár a kilincs zárható, nem lehet része főkulcsos rendszernek, mivel a zárban lévő hengerzár más típusú, mint az ajtólapokban lévő zárakban lévő hengerzárak.
Paraméterek
| 1-es típusú szerelvények | Korlát |
|---|---|
| 2-es típusú szerelvények | Ajtó |
| Tervezés | Modern |
| Anyag | Rozsdamentes acél |
| Mark | Twin |
| Felületkezelés | Twin E (matt rozsdamentes acél) |
| Garancia | 2 év |
| Korlát távolság | 1125 mm |
| Nyél hossza | 1500 mm |
| Korlátprofil méretei | 35 mm |





















































