ROSTEX ALBACETE pánikszerelvény csapokkal (MATT ROZSDAMENTES ACÉL)
ROSTEX ALBACETE pánikszerelvény csapokkal (MATT ROZSDAMENTES ACÉL)
Vásárlást javasolunk
Leírás
Ajtóvastagság: 38-43 mm
A nagy tartósságú és ellenállóképességű rozsdamentes acél ajtóvasalatok a gyakoribb áthaladású ajtókhoz készültek.
A fogantyúk és a rozetták rozsdamentes acélból készültek.
Megerősített acélbetét rögzítőcsapokkal.
Megerősített fogantyú kialakítás.
Rozsdamentes acél rögzítőelemek.
A szerelvény két visszahúzó rugót tartalmaz.
Osztályozás az EN 1906: 37-B030A szabvány szerint.
A WC 38-43 mm vastagságú ajtókhoz készült.
Rögzítő fém fülekkel ellátott szerkezet
Tűzállósági tanúsítvánnyal rendelkezik
Nagy gyakoriságú nyilvános használat
Olcsó, kiváló minőségű ajtóvasalatok egy cseh gyártótól.
Paraméterek
| Egyéb paraméterek | Matt |
|---|---|
| 1-es típusú szerelvények | Rozetták |
| 2-es típusú szerelvények | Objektum |
| Tervezés | Modern |
| Anyag | Rozsdamentes acél |
| Címke/Rozetta forma | Kerek |
| Mark | ROSTEX |
| Typy kování [HU] | klikk-klik |
| Felületkezelés | ROSTEX Rozsdamentes acél szőnyeg |
| Lyuk típusa | Furat a hengerbetéthez PZ |
| Rozetta/pajzs szélessége | 53 mm |
| A hajtókar hossza | 115 mm |
| Rosette/Shield Power | 9 mm |
| Csavartávolság | 38 mm |
| Négyszög | 8x8 |
| Garancia | 10 év |




















































