ROSTEX FONDI/H ajtóvasalat (MATT ROZSDAMENTES ACÉL)
ROSTEX FONDI/H ajtóvasalat (MATT ROZSDAMENTES ACÉL)
Változatok:
Válasszon egy változatot:
| Végrehajtás | Felület | Min. előfizetés | Elérhetőség | Ár per db | ||
|---|---|---|---|---|---|---|
|
Végrehajtás:
klikk-klik
Alsó rozetta nélkül |
Felület: ROSTEX Rozsdamentes acél szőnyeg |
Min. előfizetés: 1 db |
3-10 nap (rendelésre)
|
12 788 Ft / db |
|
|
Végrehajtás:
klikk-klik
Lyuk a normál BB kulcshoz |
Felület: ROSTEX Rozsdamentes acél szőnyeg |
Min. előfizetés: 1 db |
3-10 nap (rendelésre)
|
13 677 Ft / db |
||
|
Végrehajtás:
klikk-klik
Furat a hengerbetéthez PZ |
Felület: ROSTEX Rozsdamentes acél szőnyeg |
Min. előfizetés: 1 db |
3-10 nap (rendelésre)
|
13 677 Ft / db |
||
|
Végrehajtás:
klikk-klik
WC kulcs |
Felület: ROSTEX Rozsdamentes acél szőnyeg |
Min. előfizetés: 1 db |
3-10 nap (rendelésre)
|
17 961 Ft / db |
Vásárlást javasolunk
Leírás
Acélbetétes test csapokkal.
Osztályozás az EN 1906 szabvány szerint.
Rozsdamentes acél rögzítőelemek.
A szerelvény visszahúzó rugót tartalmaz.
Univerzális kilincs - biztonsági szerelvényekhez is használható.
Ajtóvastagság: 38-52 (WC esetén 38-44 mm)
Paraméterek
| Egyéb paraméterek | Matt, Visszatérő rugó |
|---|---|
| 1-es típusú szerelvények | Rozetták |
| 2-es típusú szerelvények | Ajtó |
| Tervezés | Modern |
| Anyag | Fémek ötvözete |
| Címke/Rozetta forma | Négyzetes |
| Mark | ROSTEX |
| Typy kování [HU] | klikk-klik |
| Felületkezelés | ROSTEX Rozsdamentes acél szőnyeg |
| Lyuk típusa | Alsó rozetta nélkül, Furat a hengerbetéthez PZ, Lyuk a normál BB kulcshoz, WC kulcs |
| Rozetta/pajzs szélessége | 53 mm |
| Rosette/Shield Power | 9 mm |
| Csavartávolság | 38 mm |
| Négyszög | 8x8 |
| A hajtókar hossza: | 129 mm |
| Pajzs hossza | 253,5 mm |
| Garancia | 2 év |































































