Ajtószerelvények ROSTEX PARMA/H (MAT ROZSDAMENTES ACÉL)
Ajtószerelvények ROSTEX PARMA/H (MAT ROZSDAMENTES ACÉL)
Válasszon egy változatot:
| Végrehajtás | Felület | Min. előfizetés | Elérhetőség | Ár per db | ||
|---|---|---|---|---|---|---|
|
Végrehajtás:
klikk-klik
Alsó rozetta nélkül |
Felület: ROSTEX Rozsdamentes acél szőnyeg |
Min. előfizetés: 1 db |
3-10 nap (rendelésre)
|
12 282 Ft / db |
|
|
Végrehajtás:
klikk-klik
Lyuk a normál BB kulcshoz |
Felület: ROSTEX Rozsdamentes acél szőnyeg |
Min. előfizetés: 1 db |
3-10 nap (rendelésre)
|
12 852 Ft / db |
||
|
Végrehajtás:
klikk-klik
Furat a hengerbetéthez PZ |
Felület: ROSTEX Rozsdamentes acél szőnyeg |
Min. előfizetés: 1 db |
3-10 nap (rendelésre)
|
12 852 Ft / db |
||
|
Végrehajtás:
klikk-klik
WC kulcs |
Felület: ROSTEX Rozsdamentes acél szőnyeg |
Min. előfizetés: 1 db |
3-10 nap (rendelésre)
|
16 294 Ft / db |
Leírás
A fogantyúk és rozetták szálcsiszolt rozsdamentes acélból készültek.
Acél karosszériaerősítés.
A pajzsok (rozetták) mérete 50 x 50 mm.
Rozsdamentes acél rögzítőelemek.
A szerelvény két visszahúzó rugót tartalmaz.
A WC 38-43 mm vastagságú ajtókhoz készült.
Műanyag betétekkel ellátott konstrukció
Acél karosszériaerősítés.
A pajzsok (rozetták) mérete 50 x 50 mm.
Rozsdamentes acél rögzítőelemek.
A szerelvény két visszahúzó rugót tartalmaz.
A WC 38-43 mm vastagságú ajtókhoz készült.
Műanyag betétekkel ellátott konstrukció
Paraméterek
| Egyéb paraméterek | Matt, Visszatérő rugó |
|---|---|
| 1-es típusú szerelvények | Rozetták |
| 2-es típusú szerelvények | Ajtó |
| Tervezés | Modern |
| Anyag | Rozsdamentes acél |
| Címke/Rozetta forma | Négyzetes |
| Mark | ROSTEX |
| Typy kování [HU] | klikk-klik |
| Felületkezelés | ROSTEX Rozsdamentes acél szőnyeg |
| Lyuk típusa | Alsó rozetta nélkül, Furat a hengerbetéthez PZ, Lyuk a normál BB kulcshoz, WC kulcs |
| Rozetta/pajzs szélessége | 50 mm |
| A hajtókar hossza | 115 mm |
| Rosette/Shield Power | 9 mm |
| Csavartávolság | 38 mm |
| Négyszög | 8x8 |
| Garancia | 10 év |




















































