ROSTEX RAVENA/H LUMINO ajtóvasalat (FEKETE)
ROSTEX RAVENA/H LUMINO ajtóvasalat (FEKETE)
Válasszon egy változatot:
| Végrehajtás | Felület | Min. előfizetés | Elérhetőség | Ár per db | ||
|---|---|---|---|---|---|---|
|
Végrehajtás:
klikk-klik
Alsó rozetta nélkül |
Felület: ROSTEX FEKETE |
Min. előfizetés: 1 db |
3-10 nap (rendelésre)
|
31 687 Ft / db |
|
|
Végrehajtás:
klikk-klik
Lyuk a normál BB kulcshoz |
Felület: ROSTEX FEKETE |
Min. előfizetés: 1 db |
3-10 nap (rendelésre)
|
33 951 Ft / db |
||
|
Végrehajtás:
klikk-klik
Furat a hengerbetéthez PZ |
Felület: ROSTEX FEKETE |
Min. előfizetés: 1 db |
3-10 nap (rendelésre)
|
33 951 Ft / db |
||
|
Végrehajtás:
klikk-klik
WC kulcs |
Felület: ROSTEX FEKETE |
Min. előfizetés: 1 db |
3-10 nap (rendelésre)
|
40 256 Ft / db |
Vásárlást javasolunk
Leírás
Ajtóvastagság: 38-52 mm
A fogantyúk és a védőburkolatok rozsdamentes acélból készülnek, felületkezeléssel (matt fekete RAL 9005 porbevonat).
Rozettás acél test rögzítőcsapokkal.
Osztályozás az EN 1906: 37-B030A szabvány szerint
Rozsdamentes acél rögzítőelemek.
A szerelvény visszahúzó rugót tartalmaz.
A WC 38-43 mm vastagságú ajtókhoz készült.
A fogantyúk fényforrással vannak felszerelve. A fény akár 15 méter távolságból is látható, és nem igényel semmilyen tápegységet. Akár 15 évig is folyamatosan világít. A fény nappal nem észrevehető, de sötétedés után jól látható.
Leegyszerűsíti a tájékozódást az űrben éjszaka és olyan helyeken, ahol nincs elegendő megvilágítás.
Paraméterek
| Egyéb paraméterek | Fényforrás, Matt, Visszatérő rugó |
|---|---|
| 1-es típusú szerelvények | Rozetták |
| 2-es típusú szerelvények | Ajtó |
| Tervezés | Modern |
| Anyag | Rozsdamentes acél |
| Címke/Rozetta forma | Négyzetes |
| Mark | ROSTEX |
| Typy kování [HU] | klikk-klik |
| Felületkezelés | ROSTEX FEKETE |
| Lyuk típusa | Alsó rozetta nélkül, Furat a hengerbetéthez PZ, Lyuk a normál BB kulcshoz, WC kulcs |
| Rozetta/pajzs szélessége | 53 mm |
| A hajtókar hossza | 140 mm |
| Rosette/Shield Power | 9 mm |
| Csavartávolság | 38 mm |
| Négyszög | 8x8 |
| Pajzs hossza | 53 mm |
| Garancia | 2 év |





























































