Védő rozetták ACT PZ B (ROZSDAMENTES ACÉL)
Védő rozetták ACT PZ B (ROZSDAMENTES ACÉL)
A terméket nem eladásra szánták. Keress hasonlót.Leírás
A védőrozetták növelik a bejárati ajtó biztonságát. A rozetták az ajtón át vannak csavarozva, masszív fedőlemezük van. A beépítés általában 40 mm vastag ajtókba történik.
Paraméterek
| Egyéb paraméterek | Becsavarva az ajtón |
|---|---|
| 1-es típusú szerelvények | Rozetták |
| 2-es típusú szerelvények | Védő |
| Anyag | Rozsdamentes acél |
| Címke/Rozetta forma | Kerek |
| Mark | AC-T |
| Szerelvénytípusok - változat | klikk-klik |
| Felületkezelés - változat | AC-T Rozsdamentes acél |
| Lyuk típusa - változat | Furat a hengerbetéthez PZ |
| Pajzs hossza | 55 mm |
| Rosette/Shield Power | 10 mm |
| Rozetta/pajzs szélessége | 55 mm |
| Garancia | 2 év |



















































