AJTÓKILINCS MP K00 Ø 25 mm UN - db (BN - Szálcsiszolt rozsdamentes acél)
AJTÓKILINCS MP K00 Ø 25 mm UN - db (BN - Szálcsiszolt rozsdamentes acél)
Változatok:
Macska. szám:
8584138360912
Válasszon egy változatot:
| Végrehajtás | Felület | Korlát távolság | Nyél hossza | Korlátprofil méretei | Min. előfizetés | Elérhetőség | Ár per db | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Végrehajtás:
8584138360912
|
Felület: MP BN (szálcsiszolt rozsdamentes acél) |
Korlát távolság: 200 mm |
Nyél hossza: 300 mm |
Korlátprofil méretei: 25 mm |
Min. előfizetés: 1 db |
3-10 nap (rendelésre)
|
19 227 Ft / db |
||
|
Végrehajtás:
8584138360943
|
Felület: MP BN (szálcsiszolt rozsdamentes acél) |
Korlát távolság: 300 mm |
Nyél hossza: 400 mm |
Korlátprofil méretei: 25 mm |
Min. előfizetés: 1 db |
3-10 nap (rendelésre)
|
20 091 Ft / db |
||
|
Végrehajtás:
8584138360974
|
Felület: MP BN (szálcsiszolt rozsdamentes acél) |
Korlát távolság: 300 mm |
Nyél hossza: 500 mm |
Korlátprofil méretei: 25 mm |
Min. előfizetés: 1 db |
3-10 nap (rendelésre)
|
22 682 Ft / db |
||
|
Végrehajtás:
8584138361001
|
Felület: MP BN (szálcsiszolt rozsdamentes acél) |
Korlát távolság: 400 mm |
Nyél hossza: 600 mm |
Korlátprofil méretei: 25 mm |
Min. előfizetés: 1 db |
3-10 nap (rendelésre)
|
22 890 Ft / db |
||
|
Végrehajtás:
8584138361032
|
Felület: MP BN (szálcsiszolt rozsdamentes acél) |
Korlát távolság: 600 mm |
Nyél hossza: 800 mm |
Korlátprofil méretei: 25 mm |
Min. előfizetés: 1 db |
3-10 nap (rendelésre)
|
26 137 Ft / db |
||
|
Végrehajtás:
8584138360820
|
Felület: MP BN (szálcsiszolt rozsdamentes acél) |
Korlát távolság: 700 mm |
Nyél hossza: 1000 mm |
Korlátprofil méretei: 25 mm |
Min. előfizetés: 1 db |
3-10 nap (rendelésre)
|
28 297 Ft / db |
||
|
Végrehajtás:
8584138360851
|
Felület: MP BN (szálcsiszolt rozsdamentes acél) |
Korlát távolság: 900 mm |
Nyél hossza: 1200 mm |
Korlátprofil méretei: 25 mm |
Min. előfizetés: 1 db |
3-10 nap (rendelésre)
|
32 616 Ft / db |
||
|
Végrehajtás:
8584138360882
|
Felület: MP BN (szálcsiszolt rozsdamentes acél) |
Korlát távolság: 1300 mm |
Nyél hossza: 1600 mm |
Korlátprofil méretei: 25 mm |
Min. előfizetés: 1 db |
3-10 nap (rendelésre)
|
48 804 Ft / db |
Leírás
Az ajtókilincs kiváló minőségű rozsdamentes acélból, más néven rozsdamentes acélból készült, és felületkezelt. A kilincs profilja 25 mm. Az UNIVERSAL (UN) készlet rögzítőelemeket tartalmaz egy kilincs kétoldalas felszereléséhez fába, PVC-be, alumíniumba, üvegbe. Az 1600 mm hosszú kilincs 3 fogantyúval rendelkezik.
Paraméterek
| 1-es típusú szerelvények | Korlát |
|---|---|
| 2-es típusú szerelvények | Ajtó |
| Tervezés | Modern |
| Anyag | Rozsdamentes acél |
| Mark | MP |
| Felületkezelés | MP BN (szálcsiszolt rozsdamentes acél) |
| Garancia | 5 év |
| Korlát távolság | 1300 mm, 200 mm, 300 mm, 400 mm, 600 mm, 700 mm, 900 mm |
| Nyél hossza | 1000 mm, 1200 mm, 1600 mm, 300 mm, 400 mm, 500 mm, 600 mm, 800 mm |
| Korlátprofil méretei | 25 mm |






















































