AJTÓKINCS MP kód K00 Ø 25 mm UN - db (BS - Matt fekete)
AJTÓKINCS MP kód K00 Ø 25 mm UN - db (BS - Matt fekete)
Változatok:
Macska. szám:
8584138360929
Válasszon egy változatot:
| Végrehajtás | Felület | Korlát távolság | Nyél hossza | Korlátprofil méretei | Min. előfizetés | Elérhetőség | Ár per db | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Végrehajtás:
8584138360929
|
Felület: MP BS (matt fekete) |
Korlát távolság: 200 mm |
Nyél hossza: 300 mm |
Korlátprofil méretei: 25 mm |
Min. előfizetés: 1 db |
3-10 nap (rendelésre)
|
31 285 Ft / db |
||
|
Végrehajtás:
8584138360950
|
Felület: MP BS (matt fekete) |
Korlát távolság: 300 mm |
Nyél hossza: 400 mm |
Korlátprofil méretei: 25 mm |
Min. előfizetés: 1 db |
3-10 nap (rendelésre)
|
32 834 Ft / db |
||
|
Végrehajtás:
8584138360981
|
Felület: MP BS (matt fekete) |
Korlát távolság: 300 mm |
Nyél hossza: 500 mm |
Korlátprofil méretei: 25 mm |
Min. előfizetés: 1 db |
3-10 nap (rendelésre)
|
35 920 Ft / db |
||
|
Végrehajtás:
8584138361018
|
Felület: MP BS (matt fekete) |
Korlát távolság: 400 mm |
Nyél hossza: 600 mm |
Korlátprofil méretei: 25 mm |
Min. előfizetés: 1 db |
3-10 nap (rendelésre)
|
39 885 Ft / db |
||
|
Végrehajtás:
8584138361049
|
Felület: MP BS (matt fekete) |
Korlát távolság: 600 mm |
Nyél hossza: 800 mm |
Korlátprofil méretei: 25 mm |
Min. előfizetés: 1 db |
3-10 nap (rendelésre)
|
42 970 Ft / db |
||
|
Végrehajtás:
8584138360837
|
Felület: MP BS (matt fekete) |
Korlát távolság: 700 mm |
Nyél hossza: 1000 mm |
Korlátprofil méretei: 25 mm |
Min. előfizetés: 1 db |
3-10 nap (rendelésre)
|
49 579 Ft / db |
||
|
Végrehajtás:
8584138360868
|
Felület: MP BS (matt fekete) |
Korlát távolság: 900 mm |
Nyél hossza: 1200 mm |
Korlátprofil méretei: 25 mm |
Min. előfizetés: 1 db |
3-10 nap (rendelésre)
|
53 985 Ft / db |
||
|
Végrehajtás:
8584138360899
|
Felület: MP BS (matt fekete) |
Korlát távolság: 1300 mm |
Nyél hossza: 1600 mm |
Korlátprofil méretei: 25 mm |
Min. előfizetés: 1 db |
3-10 nap (rendelésre)
|
84 600 Ft / db |
Leírás
Az ajtókilincs kiváló minőségű rozsdamentes acélból készült, rozsdamentes acél néven ismert, és felületkezelt. A fogantyú profilja 25 mm. Az UNIVERZÁLIS (UN) készlet rögzítőelemeket tartalmaz egy fogantyú kétoldalas rögzítéséhez fában, PVC-ben, AL-ban, üvegben. Az 1600 mm hosszú nyél 3 fogantyúval rendelkezik.
Paraméterek
| Egyéb paraméterek | Matt |
|---|---|
| 1-es típusú szerelvények | Korlát |
| 2-es típusú szerelvények | Ajtó |
| Tervezés | Modern |
| Anyag | Rozsdamentes acél |
| Mark | MP |
| Felületkezelés | MP BS (matt fekete) |
| Garancia | 5 év |
| Korlát távolság | 1300 mm, 200 mm, 300 mm, 400 mm, 600 mm, 700 mm, 900 mm |
| Nyél hossza | 1000 mm, 1200 mm, 1600 mm, 300 mm, 400 mm, 500 mm, 600 mm, 800 mm |
| Korlátprofil méretei | 25 mm |






















































